LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

LG firmasının yeni Amiral Gemisi LG V30 modeli ile alakalı Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri tek bir sayfa üzerinde buluşturup sizlerin beğenisine sunuyoruz.firmasının yeni Amiral Gemisi modeli ile alakalı Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri tek bir sayfa üzerinde buluşturup sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Öncelikli olarak V30 modeli ile bazı teknik detaylara bakarak sormanızın muhtemel olduğu konuları sizlere Sıkça Sorulan Sorular kısmında sunmaya çalışıyor olacağız.

Sonrasında ise sizlerden gelen Sorun, Sorun, Şikâyet ve Önerilerin yer alacağı kısma geçiyor olacağız. Bu kısım üzerinden de Kullanıcı Yorumlarını sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

 

LG V30 - Renk Seçenekleri

 

– Sıkça Sorulan Sorular

V30 modeli ile sıkça sorulan ve sorulması muhtemel olan soruları bir araya getirmeye çalıştık.

 

Görüntülü Görüşme Desteği Mevut mudur?

V30 modelinde 3G – Operatör Üzerinden görüntülü görüşme desteği mevcut değildir.

Uygulama Üzerinden Görüntülü Görüşme ise yapabilirsiniz. Yani Messenger, WhatsApp, Skype gibi yazılımlar üzerinden görüntülü görüşme yapmanız mümkündür.

 

Suya ve Toza Dayanıklılık Var mı?

Cihazda Suya ve Toza Dayanım sağlayan IP68 Sertifikası kendisine yer bulmuştur. Ayrıca firma tarafından ürünün 14 farklı Askeri Standarttaki testten geçtiği ve MIL-STD 810G Sertifikasını da aldığı belirtilmiş durumda.

Yani cihazımız birçok konuda dayanıklı ve sağlam bir cihaz.

 

LG V30 - Kamera

 

V30 Soru – Sorun – Şikâyet ve Öneriler

V30 kullanmaya henüz başlamamış olanlardan gelecek olan soruların yanı sıra, V30 kullanan kullanıcılardan gelecek olan Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sayfamızda yayınlıyor olacağız.

Bu sayede hem Cihazı Satın Almamış hem de Cihazı Satın Almış kullanıcılara cihazla alakalı olarak söz hakkı vermiş olacağız.

 

V30 Kullanıcı Yorumları

Cihazla alakalı olarak kullanıcılardan gelecek olan Olumlu yada Olumsuz bildirimler bir cihazın alınabilirlik seviyesini ölçmek adına bizlere çok fazla data vermektedir.

Bu sebeple de YORUM kısmından yapılacak olan Olumlu ya da Olumsuz Kullanıcı Yorumları LG V30 modelini için bizlere çok fazla şey anlatacaktır.

  LG, Nihayet Özellikleri Küçümsemeyen Bir G6+ Yapıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status