Microsoft Office Mobil İOS ve ANDROİD İçin Yolda

Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor
Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor

Microsoft firmasının dünya pazarında en fazla kullanılan ürünlerinden birisi olan Microsoft Office sistemi henüz İOS ve Android gibi İşletim Sistemlerinde kullanılamıyor. Kullanıcılar bu eksikliği yan firmalar tarafından üretilen uygulamalar ile gidermeye çalışıyor.

Ancak geçtiğimiz aylarda Microsoft firması yakında bir Office Mobil sürüm çıkaracaklarını duyurmuştu. Ancak bu konuda bir tarih vermekten kaçınmışlardı. Şimdilerde ise ortalıkta oldukça iddialı bir tarih dolaşmaya başladı.

Microsoft Office 365 olarak gelmesi planlanan Office Mobil sürümünün İOS için 2013 Şubat ayı gibi pazara sunulacağı, Android için ise Mayıs ayında pazara sürüleceği gibi bir bilgi pazarda dolaşmaya başladı. Ancak Microsoft firması tarafından bu konuda net bir tarih açıklaması yapılmış durumda değil.

Firmanın paketi Ücretsiz olarak indirilebilir halde sunacağı, alınmak istenen sürümlerin ise Ücretli olarak edinileceği bilgisi de sızdırılan

Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor
Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor

haberler arasında. Yani Office 365 paketini indirip buradan Word, Excel veya PowerPoint gibi uygulamaları satın alarak kullanmanız şeklinde ilerleyecek sistem.

Fiyatların normal Microsoft Office paketlerine göre çok daha uygun olması beklenilen Microsoft 365 serisi ne zaman pazara giriş yapacak onu da resmi açıklamalar gelmeye başladıktan sonra göreceğiz.

Ancak Microsoft firmasının son dönemde Mobil Pazara yaptığı yatırımlar sebebiyle bu uygulamaların çıkışının da 2013 senesinin ortaları gelmeden tamamlanması gibi bir beklenti içerisindeyiz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir