Nokia ürünleri tekrardan Apple mağazalarında!

Nokia ürünleri tekrardan Apple mağazalarında!

Teknoloji devlerinden biri olan Apple şirketi alınan son kararlar ile birlikte Nokia’nın ürünlerini bir kez daha kendi mağazalarında satışa çıkaracaklarını açıkladı. İşte Apple mağazalarında satılacak olan Nokia ürünleri!   Apple firmasının yaptığı açıklamada yazıldığı gibi şirket bir kez daha Nokia ürünlerini internet sayfasındaki çevrimiçi Apple mağazalarında satışa çıkardı. Kısa bir süre içerisinde de fiziksel olarak […]


Teknoloji devlerinden biri olan Apple şirketi alınan son kararlar ile birlikte ’nın ürünlerini bir kez daha kendi mağazalarında satışa çıkaracaklarını açıkladı. İşte Apple mağazalarında satılacak olan ürünleri!

 

Apple firmasının yaptığı açıklamada yazıldığı gibi şirket bir kez daha ürünlerini internet sayfasındaki çevrimiçi Apple mağazalarında satışa çıkardı. Kısa bir süre içerisinde de fiziksel olarak alışveriş yapılan Apple mağazalarında da bu ürünlerin mevcut olacağını bildirdi.

Peki, bu ürünler neler?

Tabii ki Apple mağazalarındaki iPhoneların ve iPadlerin yanında ’nın akıllı telefonları satılmayacak. şirketinin ürettiği birkaç sağlık cihazı artık Apple mağazalarındaki yerlerini alacak. Haberlerde görmüş olacağınız gibi geçen yıl firması Withings adlı firmayı satın almıştı. Termometre, tartı ve kan basıncı ölçüm cihazları üretmekte olan Withings firmasının tüm ürünleri artık markası adı altında Apple mağazalarında satışa sunulacaklar. İşin ilginç kısmı ise aslında Apple bu orijinal Withings ürünlerini zaten mağazalarında satıyordu. Fakat bu durumu engelleyip düzeltmek için hızlıca satışların durdurulması için mahkeme kararı çıkartmayı başardı. İki firma arasındaki yasal süreç sonuçlandı ve ürünlerinin Apple mağazalarında satılabilmesi yasal olarak mümkün oldu.

  Nokia İmparatorluğu Mali Düşüşe Geçti, Çöküş Başladı


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status