Note 8’in renk seçenekleri belli oldu!

Note 8’in renk seçenekleri belli oldu!

firması Unpacked etkinliği sırasında 23 Ağustos’ta Galaxy Note 8’i tanıtacağının duyurulmasından sonra Galaxy Note 8 akıllı telefonuyla ilgili haberler git gide yoğunlaşmaya başladı. Ortaya çıkan son haberlere göre ise Note 8 akıllı telefonunun renk seçenekleri belli olmaya başladı.

 

Gün geçtikçe Galaxy Note 8 akıllı telefonu ile ilgili sızıntılar, söylentiler ve bilgiler artmaya devam ediyor çünkü her geçen gün ile birlikte Galaxy Note 8’in tanıtım gününe biraz daha yaklaşıyoruz. Ününü yaptığı doğru iddialar ile kazanmış olan Roland Quandt’ın yaptığı açıklamalara göre Note 8 akıllı telefonunda kullanılması planlanan 3 gözde renk sonunda seçildi. Yapılan açıklamanın devamında belirtildiği gibi firmasının gözde akıllı telefonu Galaxy Note 8; Orkide Gri, Derin Mavi ve Siyah renkleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. firmasının bir geleneği var ki o da daha çok insana hitap etmesine sebep oluyor: Fazla renk seçeneği. Ancak çoğu ülkedeki GSM şirketleri maalesef ki bu renklerden sadece 2-3 tanesini tercih ediyorlar. Yukarıda belirttiğimiz Orkide Gri, Derin Mavi ve Siyah renklerine sahip olacak Galaxy Note 8’ler büyük ihtimal GSM şirketlerinin tercih edeceği ve öne çıkacak renkler olacak.

  Samsung Galaxy S4 Modeli İçin Turkcell Fiyatları Belirledi

Sızıntılara göre Galaxy S8’de kullanılan ve oldukça büyük beğeni toplayan Infinity Display tasarım prensibi Note 8 akıllı telefonunda da kullanılmaya devam edecek. Ancak Note 8’in daha dikdörtgenimsi bir yapıya sahip olacağı ve daha keskin kenarlar bulunduracağı sızıntılardaki fotoğraflardan belli oluyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status