Özel Olmayı Sevenler İçin Sınırlı Sayıda Gresso Radical R1

Lüks telefon üreticisi Gresso, yeni akıllı telefonu Radical Limited Edition için çoğunluğa uyarak Android işletim sistemine geçiş yaptı.

Gresso Radical R1 model akıllı telefonlar son teknoloji ürünü makineler kullanılarak tam 9 saatlik bir işlemden geçtikten sonra 5. sınıf titanyumla kaplanıyor. Sonra gövdesi el değmeden 4 saatlik bir cilalama işlemine tabi tutuluyor. Daha sonra telefonun arka kapağına “Gorilla Glass” adı verilen siyah renk plakalar özel bir işlem uygulanarak yerleştiriliyor. Bütün bu uğraş veren işlemlerin ardından sonuç: mükemmel bir görünüm.

Daha dikkat çekici olan ise Radical R1’in ön tarafında bulunan anahtar butonlarının gövdeyle bütünleşik, alüminyum malzemeden yapılmış parçalar olması. Cihazın titanyum gövdesinde bulunan Gresso logosu ise tamamen el işçiliği kullanılarak yerleştirilmiş. Radical R1’in en yüksek modellerinde ise bu logo sarı veya beyaz altın kullanılarak işlenmiş.

Gresso Radical R1 138 x 69 x 12 mm boyutlarında. Garantili 4.5 inch qHD (245 ppi) çözünürlükte dokunmatik ekran, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi, 4 çekirdekli 1.2 GHz işlemci, 1080p video çekebilen 8MP’lik kamera ve 36 GB’lık dahili hafıza gibi standart özellikleriyle Radical R1 müşterilerini memnun edecek gibi görünüyor. Sürpriz bir şekilde bu akıllı telefonda çift sim kart özelliği de mevcut.

Gresso Radical R1
Gresso Radical R1

Gresso Radical R1’in standart modelinin satış fiyatı 1800 dolar ama eğer altın logo seçeneklerinden birini tercih etmek isterseniz bu size fazladan bir 500 dolara mal olacak.

Cihazın özel sunumu 2014 yılının ilk dönemlerinde Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES 2014 fuarına saklanıyor. Ayrıca belirtmek isterim ki Gresso Radical R1 sınırlı üretim olduğu için bu telefondan sadece 999 adet piyasaya sürülecek.

Özel Olmayı Sevenler İçin Sınırlı Sayıda Gresso Radical R1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir