Paint Uygulaması Paint 3D Adıyla Yola Devam Edecek

Paint Uygulaması Paint 3D Adıyla Yola Devam Edecekfirmasının İşletim Sisteminde artık yer almayacağını duyurduğu Paint Uygulaması yoluna Paint 3D adıyla devam edecek.

1985 yılından bu yana içerisinde ön yüklü olarak kullanıcılara sunulan MS Paint Uygulaması yapılan bir açıklama sonrasında 2017 yılı itibari ile Ön Yüklü olarak İşletim Sisteminden çıkarıldı.

Teknoloji basınında bu olay artık Paint Uygulamasının tamamen yok olacağı şeklinde yorumlanırken gelen ilk verilere göre uygulama biraz daha geliştirilecek ve Mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir hale getirilecek.

 

Microsoft Paint 3D

 

İsmi Paint 3D Olarak Değiştirilecek

Daha önceleri Paint olarak bildiğimiz uygulama bazı geliştirmeler yapılarak Mağazası üzerinden Paint 3D ismi ile Ücretsiz olarak indirilebilir hale getirilecek.

Bu sayede içerisinde bulunan ve birçok kullanıcının belki de hiç kullanmadığı atıl durumdaki bir uygulamadan arınarak bir adım daha stabil hale ulaşmış olacak.

Günümüzde birçok kullanıcı paint programını teknolojinin gerisinde kalmasından dolayı kullanmıyordu.

Yapılan bu güncelleme ile artık her kullanıcıya ön yüklü olarak bir Paint Programı gitmemiş olacak. Kullanmak isteyenler ise Windows Mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilecek.

  Mobil İşletim Sistemi Savaşında BlackBerry mi, Microsoft mu Galip Gelecek?
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status