Paint Uygulaması Paint 3D Adıyla Yola Devam Edecek

Paint Uygulaması Paint 3D Adıyla Yola Devam Edecek

firmasının 10 İşletim Sisteminde artık yer almayacağını duyurduğu Paint Uygulaması yoluna Paint 3D adıyla devam edecek.

1985 yılından bu yana İşletim Sistemi içerisinde ön yüklü olarak kullanıcılara sunulan MS Paint Uygulaması yapılan bir açıklama sonrasında 2017 yılı itibari ile Ön Yüklü olarak 10 İşletim Sisteminden çıkarıldı.

Teknoloji basınında bu olay artık Paint Uygulamasının tamamen yok olacağı şeklinde yorumlanırken gelen ilk verilere göre uygulama biraz daha geliştirilecek ve Windows Mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir hale getirilecek.

 

Microsoft Paint 3D

 

İsmi Paint 3D Olarak Değiştirilecek

Daha önceleri Paint olarak bildiğimiz uygulama bazı geliştirmeler yapılarak Windows Mağazası üzerinden Paint 3D ismi ile Ücretsiz olarak indirilebilir hale getirilecek.

Bu sayede içerisinde bulunan ve birçok kullanıcının belki de hiç kullanmadığı atıl durumdaki bir uygulamadan arınarak bir adım daha stabil hale ulaşmış olacak.

Günümüzde birçok kullanıcı paint programını teknolojinin gerisinde kalmasından dolayı kullanmıyordu.

Yapılan bu güncelleme ile artık her kullanıcıya ön yüklü olarak bir Paint Programı gitmemiş olacak. Kullanmak isteyenler ise Windows Mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilecek.


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status