Recep İvedik 6 İçin Netflix 3.5 Milyon Euro Teklif Etti (İddia)

Recep İvedik 6

Organize İşler – Sazan Sarmalı filmini sinemalara girdikten 1 hafta sonra bünyesine katan şimdi de için harekete geçmiş gibi görünüyor.

İddialara göre filminin yayın haklarını almak isteyen , 3.5 Milyon Euro değerindeki bir teklif ile filmin yapımcısı olan Şahan Gökbakar’ın kapısını çalmış durumda.

Son dönemde özellikle Sinema İşletmecileri ile sıkıntılı bir süreç yaşayanlar arasında bulunan Şahan GÖKBAKAR bakalım merakla beklenen ancak halen sinemalarda ne zaman gösterime gireceği belli olmayan için ile anlaşabilecek mi?

 

Netflix

 

Sazan Sarmalı 1 Hafta İçinde Filmini Üzerinden de Yayınlandı

Sinema Salonlarında gösterime girdikten kısa bir süre sonra üzerinden de yayınlanmaya başlanan Organize İşler – Sazan Sarmalı aslında diğer filmler için de bir yol gösterici olacak gibi görünüyor.

Mısır Polemiği ile başlayan ve bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Sinema Salonları ile Yapımcılar arasındaki sürtüşme aslında Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül ve Şahan Gökbakar gibi isimler üzerinden bir anlamda yürütülmüştü.

Bu noktada da yakın dönemde film çıkaracak olan bu 4 ismin de filmleri için ile anlaşmaları sinema salonları adına büyük bir izleyici kaybı anlamına gelecek gibi görünüyor.