Recep İvedik 6 İçin Netflix 3.5 Milyon Euro Teklif Etti (İddia)

Recep İvedik 6 İçin Netflix 3.5 Milyon Euro Teklif Etti (İddia)

Organize İşler – Sazan Sarmalı filmini sinemalara girdikten 1 hafta sonra bünyesine katan Netflix şimdi de Recep İvedik 6 için harekete geçmiş gibi görünüyor.


Organize İşler – Sazan Sarmalı filmini sinemalara girdikten 1 hafta sonra bünyesine katan şimdi de Recep İvedik 6 için harekete geçmiş gibi görünüyor.

İddialara göre Recep İvedik 6 filminin yayın haklarını almak isteyen , 3.5 Milyon Euro değerindeki bir teklif ile filmin yapımcısı olan Şahan Gökbakar’ın kapısını çalmış durumda.

Son dönemde özellikle Sinema İşletmecileri ile sıkıntılı bir süreç yaşayanlar arasında bulunan Şahan GÖKBAKAR bakalım merakla beklenen ancak halen sinemalarda ne zaman gösterime gireceği belli olmayan Recep İvedik 6 için ile anlaşabilecek mi?

 

Netflix

 

Sazan Sarmalı 1 Hafta İçinde Filmini Netflix Üzerinden de Yayınlandı

Sinema Salonlarında gösterime girdikten kısa bir süre sonra Netflix üzerinden de yayınlanmaya başlanan Organize İşler – Sazan Sarmalı aslında diğer filmler için de bir yol gösterici olacak gibi görünüyor.

Mısır Polemiği ile başlayan ve bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Sinema Salonları ile Yapımcılar arasındaki sürtüşme aslında Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül ve Şahan Gökbakar gibi isimler üzerinden bir anlamda yürütülmüştü.

Bu noktada da yakın dönemde film çıkaracak olan bu 4 ismin de filmleri için Netflix ile anlaşmaları sinema salonları adına büyük bir izleyici kaybı anlamına gelecek gibi görünüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdbc2b76ac1cb5c • 2019-03-26 20:10:49 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.