Samsung Galaxy Note Edge Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi Belli Oldu

Özel bir seri olarak pazara sürülen ve Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı ilk etapta belli olmayan Samsung Galaxy Note Edge serisinin Türkiye’de satışına başlanıyor. Fiyatı ve Satış Tarihi resmi olarak açıklandı.

Tasarım olarak farklılık yaratması ile bir anda ön plana çıkan ancak kasa yapısı gereği üretiminin sıkıntılı olmasından dolayı sınırlı sayıda satışa sunulan Samsung Galaxy Note Edge Türkiye’de de satışa sunulacak.

 

Galaxy Edge 2799 TL’den 22 Aralık’ta Satışa Çıkacak

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy Note Edge serisi 22 Aralık 2014 tarihinde resmi olarak satışa sunulacak ve sınırlı sayıdaki satış noktasından alıcılarına ulaştırılacak.

Samsung Galaxy Edge Türkiye Satış Fiyatı ise 2799 TL olarak belirlenmiş durumda.

Ürünün nerelerde satışa sunulacağı, hangi satış noktalarına gönderileceği ise şu aşamada netleşmiş değil. Ancak Sınırlı Sayıda olmasından dolayı Samsung Türkiye’nin belli noktalardan satışa çıkarması yada Sipariş Usulü Gönderim yapması beklenebilir.

Samsung Galaxy Note 4 EDGE Satışına Başlanıyor
Samsung Galaxy Note 4 EDGE Satışına Başlanıyor

Donanımı Samsung Galaxy Note 4 Serisi İle Aynı

Ürünün kasa yapısındaki değişim dışında diğer donanımsal özelliklerinin Samsung Galaxy Note 4 serisi ile eşdeğer olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Şu aşamada Samsung Galaxy Note 4 serisine 2299 TL’lik satış fiyatından ulaşılabiliyor. Note 4 Edge serisi ise 2799 TL’lik bir fiyattan satışa sunulmuş olacak.

Samsung Galaxy Note 4 EDGE Türkiye Satışı
Samsung Galaxy Note 4 EDGE Türkiye Satışı

Samsung Galaxy Note Edge Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi Belli Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir