Samsung Galaxy S8 Modeli Çalışırken Görüntülendi

Merakla beklenilen ve artık her detayına kadar basına sızan Samsung Galaxy S8 modeli son olarak Çalışırken Görüntülendi ve basına servis edildi.Merakla beklenilen ve artık her detayına kadar basına sızan modeli son olarak Çalışırken Görüntülendi ve basına servis edildi.

Ekranın Kasaya oranla iyice büyütülmüş olması ve alt kısımdaki HOME Butonunun kaldırılmış olması sebebiyle Fiziksel Tuş bulunmayan serisinde Sanal Tuş Yapısına geçilmiş durumda.

Sızdırılan görselde EDGE Ekranının açık olduğu ve Sanal Tuşların alt kısımda kendisine yer bulduğu görünüyor.

Ayrıca cihazın üst kısmında bulunan Sensör Sayısı da ciddi oranda artmış durumda. Özellikle İris Tarayıcı ve diğer Güvenlik Sensörlerinin gelmesi ile cihaz üst bölümde oldukça kalabalık bir yapıya kavuşmuş durumda.

 

Samsung Galaxy S8 - Çalışır Görüntü

 

Kısa Süre İçinde Duyurulacak

2017 yılının 2. çeyreğinde duyurularak satışa çıkması beklenilen modelinin ülkemizde ortalama 4.000 TL’den başlayan bir fiyat seviyesine sahip olması bekleniyor.

Akıllı Asistan Özelliğinin de deneneceği, modelinde gördüğümüz İris Tarayıcı özelliklerinin eklendiği modelin göreceği ilgi şimdiden merak konusu olmuş durumda.

  Galaxy S8 Serisinde İris Tarayıcı Yerine Yüz Tarayıcı Geliyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status