Sony Xperia Z1 Honami Hediyeleri İle Türkiye Pazarında

Sony Xperia Z1 Honami Hediyeleri İle Türkiye PazarındaSony tarafından hem kamera hem de donanımsal olarak oldukça kuvvetli bir yapıya kavuşturulan Z1 Honami modeli Turkcell ve Vodafone tarafından hediyeli olarak Türkiye pazarında satışa girecek.

Turkcell tarafından sınırlı sayıda Sony QX10 serisi Wi-Fi Lens hediye edilecek olan modeli için Vodafone ise Sony SmartWatch 2 Akıllı Saatinden hediye edecek.

Tabi ki bu hediyeleri almak için Turkcell Platinum veya Vodafone Red Elite gibi paketlerle sözleşmeli olarak cihaza sahip olma şartını sağlamanız gerekiyor. Yani her cihaz alacak olan Sony QX10 Wi-Fi Lens veya Sony SmartWatch 2 Akıllı Saat hediye edilmeyecek.

Firmaların yavaş yavaş hazırladıkları ve kullanıcılara sundukları paketler dışında şu aşamada modeli Türkiye pazarında 2199 TL gibi bir rakamdan satışa sunulacak.

  Xperia Z1 Honami, Galaxy Note 3 ve iPhone 5S... Hangisi?

 

Sony Xperia Z1 Honami Hediyeleri İle Türkiye Pazarında
Hediyeleri İle Türkiye Pazarında

Bu noktada da Sony Xperia Z1 ile Samsung Galaxy Note 3 modellerinin pazarda oldukça iyi bir rekabete girişeceği gibi bir gerçek ortaya çıkıyor. Ancak Sony firmasının 1-2 ay geçmeden ürünün fiyatını olması gereken 1750 TL – 2000 TL bandına çekeceği de bir gerçek.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status