Pasaport Kayıt İşlemleriSony’nin Yeni Tasarımı WikiLeaks Tarafından Sızdırıldı

Sony’nin Yeni Tasarımı WikiLeaks Tarafından Sızdırıldı

Sony firması son dönemde peş peşe yaşadığı Hacker Saldırıları ile oldukça zor durumda kalmaya devam ediyor. Son saldırıda ele geçirilen bilgiler WikiLeaks  tarafından sızdırılınca durum daha da karıştı. Sony’nin aralık ayında uğradığı korsan saldırının ardından Japon teknoloji devine ait birçok ele geçirildi. Bir bölümü açıklanan gizli belgeler şimdilerde kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve şirketlerin hassas belgelerini […]


firması son dönemde peş peşe yaşadığı Hacker Saldırıları ile oldukça zor durumda kalmaya devam ediyor. Son saldırıda ele geçirilen bilgiler WikiLeaks  tarafından sızdırılınca durum daha da karıştı.

’nin aralık ayında uğradığı korsan saldırının ardından Japon teknoloji devine ait birçok ele geçirildi. Bir bölümü açıklanan gizli belgeler şimdilerde kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve şirketlerin hassas belgelerini yayınlayan, dünyaca popüler İsveç merkezli WikiLeaks sitesinin elinde.

WikiLeaks kısa süre önce dördüncü jenerasyon akıllı telefonuna ait görüntüleri gün yüzüne çıkardı. Site bu defa ’nin tamamı metalden oluşan yeni bir telefonuna ait görüntüleri, bazı konsept çizimleri ve yeni nesil SmartBand modeline ait fotoğrafları yayımladı.

  Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Alacak Telefon Modelleri

 

İlk Sızıntılar Sony 4 Hakkında

Son dönemde 4’ün tamamı metal kasadan oluşan bir tasarım sergileyeceği konuşuluyor. Ayrıca Sony’nin 4’ün metalden oluşacak güç butonun altına parmak izi sensörü yerleştireceği de gelen bilgiler arasında.

Bir süredir mobil dünyasına ilişkin sızıntı bilgiler veren ViziLeaks kullanıcısına göre Z4 metal kasadan oluşacak ve eylül ayında (muhtemelen IFA 2015 etkinliğinde) tanıtılacak.

Sony'nin Yeni Tasarımı WikiLeaks Tarafından Sızdırıldı
Sony’nin Yeni Tasarımı WikiLeaks Tarafından Sızdırıldı

 

WikiLeaks tarafından sızdırılan görüntüler arasında ViziLeaks’in tanıma uyan bir telefon yer alıyor. Şirket içerisinde konsept 1: Y” olarak adlandırılan telefon ince çerçeveleri, büyüyen güç butonu ve metalden oluşan yapısıyla daha önceki akıllı telefonlardan farklı bir tasarım ortaya koyuyor.

Telefonun ayrıca microUSB giriş açık olacak. Sony son dönemde suya dayanıklı bazı cihazlarında zaten söz konusu girişi açık bıraktı. Ayrıca telefonun ön yüzü tamamen camdan oluşacak.

Alt bölümde ve sonraki sayfalarda Sony’nin gün yüzüne çıkan diğer çizimlerine göz atabilirsiniz.

 

Konsept 1: Y

Sony Xperia Konsept 1 Y Kasa
Konsept 1 Y Kasa
Sony Xperia Konsept 1 Y Köşe
Sony Konsept 1 Y Köşe
Sony Xperia Konsept 1 Y
Sony Xperia Konsept 1 Y

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sony-tamami-metal-ust-duzey-bir-xperia-akilli-telefon-hazirliyor-27430.html


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status