TomTom ‘dan Babalar Gününe Özel Hediyeler

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Navigasyon devi TomTom, teknoloji sever babalara özel hediye alternatifleri sunuyor. TomTom spor saatleri ile babalar forma girerken GO 6100 navigasyon cihazı ile trafiğe takılmadan istediği noktaya daha çabuk ulaşıyor,

TomTom, teknoloji meraklısı yoğun hayatları olan babalara özel hediye alternatifleri sunuyor. TomTom ile çoğu zaman kendine vakit ayıramayan babalar bir hediyeden fazlasını alacak ve hedeflerini gerçekleştirirken kendine vakit ayırma fırsatı bulacaklar.

TomTom’un gelişmiş spor saatleri babaları forma sokarken GO 6100 navigasyon cihazı trafiğe takılmadan istediği noktaya daha çabuk ulaşmasını sağlıyor. TomTom Rider motosiklet düşkünü babalar ve TomTom Golfer ise golf düşkünü babalar için harika bir hediye seçeneği sunuyor.

İşte TomTom’un babalara özel hediye alternatifleri:

TomTom Spark
TomTom Spark

 

TomTom Spark ile Babanız Müzik Keyfiyle Formda Kalacak!

Müzik sever babalara en güzel hediyelerden bir tanesi TomTom Spark.

TomTom Spark’daki 3GB müzik depolama, annenizin direkt saatleri üzerinden 500 şarkı dinleyebilmesini ve böylece akıllı saatlerini artık evde bırakabilmesini sağlıyor.

TomTom Spark’daki entegre müzik çalar, yerleşik kalp atış hızı monitörü, 7/24 aktivite izleme, multi-spor modu ve GPS’in eşsiz kombinasyonu, gelişmeyi izlemeyi, genel fitness düzeyini artırmayı ve sonuçta babanızın antremandan daha iyi sonuç almasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Bu saat annenizin kısa sürede müzik dinleyerek keyifle forma girmesinin en kolay yolu!

 

TomTom Bandit
TomTom Bandit

 

Macerasever Babalara TomTom Bandit!

Babanız kayak ve bisiklet seven bir maceraperest ise ona en güzel hediyelerden bir tanesi TomTom Bandit Kamera olacak.

Hız, rotasyon, ivme ve rakım sensörleri önemli film olaylarını otomatik olarak tanımlayarak, babanızın videoda bu istatistikleri gösterebilmesine izin verir.

 

TomTom Go 6100
TomTom Go 6100

 

TomTom GO 6100 ile Babanıza Zaman Armağan Edin!

İş gezileri ve toplantılar ile yoğun olan babanız gerçek zamanlı ve doğru trafik bilgilerine TomTom GO 6100 sayesinde her zaman ulaşabilir ve gitmesi gereken yere daha hızlı gider.

Kazandığı değerli zamanı da yatakta beş dakika daha yatarak ya da çocuklarına uykudan önce hikâye okumaya zaman ayırarak geçirebilir.

Interaktif 6 inch ekranı ve manyetik Tıkla ve Git sistemiyle babanız için her yolculuk çok daha kolaylaşacak ve vakit kazanacak.

 

TomTom Rider
TomTom Rider

 

TomTom RIDER ile Babalar İçin Heyecan Dolu Yolculuk

Babanızın motosiklet sürüşünü TomTom Rider’ı daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Babanız adrenalin dolu serüvenlerini yaratacakları virajlı ve kavisli yolları seçebilecekler. Bu özellik ile viraj seviyesini seçip sıkıcı düzlüklerden kurtulacaklar. Avrupa’nın en ilgi çekici ve heyecanlı 100 rotasını önceden yüklenmiş olarak sunan TomTom Rider, babanıza yeni rotalar keşfetmelerine yardımcı olacak.

Haritadan basitçe bir yer seçtiğinde TomTom Rider ona en heyecan verici yolculuğu önerecek.

 

TomTom Golfer
TomTom Golfer

 

TomTom Golfer 2 GPS ile Keyifli Saatler

Eğer babanız bir golf düşkünü ise TomTom Golfer 2 GPS onun için harika bir hediye alternatifi.

40,000’den fazla farklı rota ile önceden yüklenmiş olarak gelen TomTom Golfer 2 GPS ile babanız ayrıca oyun sonunda TomTom MySports’da vuruşlarını analiz edebilir.

TomTom Ürünleri
TomTom Ürünleri

TomTom ‘dan Babalar Gününe Özel Hediyeler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir