Vodafone’dan Babalar Gününe Özel Tek Faturada İki Akıllı Telefon Kampanyası

Daha önce Sevgililer Günü ve Anneler Günü için kurgulanan Tek Faturada İki Akıllı Telefon Kampanyası şimdi de Babalar Gününe özel olarak Vodafone Şubeleri ve İnternet Sitesi üzerinden kurgulanmaya başlandı.

Normal şartlar altında Tek Hat üzerine Tek Akıllı Telefon alınabilen Vodafone, bu kampanya ile birlikte belirlenen Akıllı Telefon modellerinde 2 cihazı birden Faturalı Hat üzerine Sözleşmeli olarak yansıtabiliyor.

Kampanya kapsamında, Vodafone aboneleri, ayda 49 TL’den başlayan taksitlerle hem kendilerine hem de babalarına Vodafone 4.5G uyumlu Vodafone Smart style 7 akıllı telefon alırken, bu iki telefonu aynı faturada taksitlendirebiliyor.

Vodafone’un Babalar Günü’ne özel düzenlediği kampanyada, Vodafone SüperNet 4.5G destekli 2 adet Vodafone Smart style 7 akıllı telefon aynı faturada 49 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor.

Tüketiciler, 24 ay taksitle düzenlenen kampanyayla iki akıllı telefonu birlikte taksitlendirerek tek faturada ödeme kolaylığına sahip oluyor. Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone Cep Merkezleri’ni veya www.vodafone.com.tr’yi ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

 

Vodafone - Babalar Günü
Vodafone – Babalar Günü

 

Kampanya Hangi Cihazlarda Geçerli

Vodafone’dan Babalar Gününe özel olarak hazırlanan Tek Faturada İki Akıllı  Telefon Kampanyası aşağıdaki cihazlar için geçerlidir.

  • Vodafone Smart Style 7 + Vodafone Smart Style 7
  • Vodafone Smart Style 7 + Huwei GR5
  • Huawei GR5 + Huawei GR5
  • HTC Desire 828 + HTC Desire 828
  • iPhone 5s + iPhone 5s

Bu listedeki Huawei GR5 serisi Web Siparişe kapalı olduğundan dolayı şu aşamada bu cihazın olduğu kampanyalar sadece Vodafone Bayileri tarafından gerçekleştiriyor.

Diğer işlemleri İnternet veya Mağazalardan gerçekleştirmeniz mümkün.

 

Tek Faturada İki Akıllı Telefon Cihaz Listesi
Tek Faturada İki Akıllı Telefon Cihaz Listesi

 

Fatih Uysal: “Üstün teknolojiyi tek fatura kolaylığıyla birleştiriyoruz”

Türkiye’de herkese en uygun cihazların en cazip avantaj ve tekliflerle sunulmasının öncüsü olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

Vodafone olarak, mobil iletişimin gelecek teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda Dijital Dönüşüm vizyonumuzu teknoloji uzmanlığımızla harmanlayarak akıllı cihazlara erişimi kolaylaştıran kampanyalar geliştiriyoruz. Babalar Günü vesilesiyle düzenlediğimiz yeni kampanyamızla, abonelerimiz hem kendileri hem de babaları için Vodafone 4.5G uyumlu Vodafone Smart style 7 akıllı cihaza tek fatura kolaylığıyla ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilecek. Türkiye’deki 10. yılımızın şerefine herkesi akıllı telefon sahibi yapabilmek için hazırladığımız ve şimdiye kadarki en üstün özellikli akıllı cihazlarımızdan oluşan Vodafone Smart 7 serisinin giriş seviyesi ürünü Vodafone Smart style 7’nin, gelişmiş teknik özellikleriyle babalara sunulabilecek ideal bir hediye olduğunu düşünüyoruz. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin mobil iletişim deneyimini zenginleştiren fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.”

 

Vodafone - Babalar Günü Kampanyası
Vodafone – Babalar Günü Kampanyası

 

Şık Tasarım, Zengin İçerik

Vodafone’un geçen ay (Mayıs) tanıttığı Vodafone Smart 7 serisinin giriş seviyesi akıllı telefonu Vodafone Smart style 7, 7,99 mm inceliği, sadece 134 gr ağırlığı ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor.

1 GB RAM’e, 1.3 GHz 4 çekirdek işlemci hızına sahip olan cihaz, 8 GB dahili hafızası ve cihaz kutusu içinde 8 GB’lık hediye micro SD kartıyla birlikte geliyor. 8 MP arka ve 5 MP ön kamerasıyla her anı yakalama ve depolama olanağı sağlayan cihaz, 2540 mAh kapasiteli pili ve hızlı şarj özelliğiyle kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre idare ediyor.

İki ayrı renk seçeneğiyle her zevke hitap eden cihaz, 5 inçlik geniş HD IPS ekranıyla rahat ve kaliteli görüntü deneyimi sunuyor.

Vodafone’dan Babalar Gününe Özel Tek Faturada İki Akıllı Telefon Kampanyası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir