Türk Telekom Hotspot Ücreti İçin Açıklama Yapdı

Türk Telekom Hotspot Ücreti İçin Açıklama Yapdı

15 Ocak 2019 tarihinden itibaren Hotspot üzerinden İnternet Paylaşımından ücret alınacağı ile alakalı haberlere istinaden Türk Telekom açıklama yaptı.


15 Ocak 2019 tarihinden itibaren üzerinden İnternet Paylaşımından ücret alınacağı ile alakalı haberlere istinaden açıklama yaptı.

Yapılan açıklama da üzerinden için herhangi bir ücret alınması gibi bir planlarının olmadığını belirten mevcut sistem üzerinden devam edileceği bilgisini verdi.

 

tarafından yapılan Açıklaması

Akıllı cep telefonlarında bulunan ve ‘’ olarak adlandırılan ‘Kişisel Erişim Noktası’ özelliğinin kullanımına 1 Ocak 2019’dan itibaren ücret getirileceği tartışmaları üzerine abonelerimizin doğru bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.

, müşterilerinin kendi mobil internet paketlerini dizüstü bilgisayar, tablet gibi farklı cihazlarla “Kişisel Erişim Noktası/ ” özelliğini kullanarak farklı cihazlarla paylaşmalarından herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Ayrıca ’un, herhangi bir Wi-Fi (kablosuz internet) ağına erişimin olmadığı durumlarda kullanıcıların cep telefonları vasıtasıyla ‘’ özelliğini kullanarak aygıtlarını internete bağlayabilmelerinde herhangi bir aygıt sayısı sınırlaması da bulunmamaktadır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
accumsan at velit, nec justo id, ut