Vodafone İle Ramazanda Konuştuğunuz Kadar Bayramda Bedava

Vodafone İle Ramazanda Konuştuğunuz Kadar Bayramda Bedava

Vodafone bu Ramazan’da abonelerine özel bir kampanya hazırladı. “Vodafone İle Fasl-ı Muhabbet” kampanyası adıyla duyurulan çalışma ile Ramazan Ayında Görüştüğünüz Kadar Ramazan Bayramında Ücretsiz olarak görüşme yapıyorsunuz. 20 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasındaki Ramazan ayı boyunca, Vodafone’lu faturasız hat sahipleri yaptıkları her ücretli arama kadar hediye TL, faturalı hat sahipleri ise abone oldukları tarife […]yorumlar.net

bu Ramazan’da abonelerine özel bir kampanya hazırladı. “ İle Fasl-ı Muhabbet” kampanyası adıyla duyurulan çalışma ile Ramazan Ayında Görüştüğünüz Kadar Ramazan Bayramında Ücretsiz olarak görüşme yapıyorsunuz.

20 Temmuz – 18 Ağustos tarihleri arasındaki Ramazan ayı boyunca, ’lu faturasız hat sahipleri yaptıkları her ücretli arama kadar hediye TL, faturalı hat sahipleri ise abone oldukları tarife paketinin dışında yaptıkları her ücretli arama kadar hediye dakika kazanacaklar.

Vodafone İle Bayramda Ücretsiz KonuşunKazandıkları hediye dakika ve TL’leri, 19 – 21 Ağustos tarihleri arasındaki Ramazan Bayramı boyunca yurtiçindeki Vodafone’lu sevdiklerini ararken kullanabilecek, mobil iletişimin arttığı bayram süresince telefon masraflarını kısmak zorunda kalmadan gönül rahatlığıyla konuşabilecekler.

  BTK'dan 3 Operatöre "Açık Hat" Sebebiyle Ceza Yağmuru

Vodafone, Ramazan’a özel servisleriyle de ihtiyaç duyulabilecekleri her türlü bilgiyi anında erişilebilir kılıyor. Ramazan SMS Servisi ile Vodafone aboneleri bulundukları lokasyona bağlı olarak sahur ve imsak saatlerini, örnek iftar menülerini, yaşadıkları şehirde gerçekleşen Ramazan aktivitelerini ve günün sözlerini SMS olarak ücretsiz alabilecek, böylece Ramazan ayı boyunca ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşabilecekler.

Bu yıl hayata geçirdiği yepyeni bir servis olan Sahurda Uyandırma Servisi’ne katılan Vodafone aboneleri ise, haftada sadece 1 TL’ye sahurdan belli bir süre önce aranacak ve BKM oyuncularının seslendirdiği guzel maniler ile uyandırılacaklar.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status