Pasaport Kayıt İşlemleriWindows Phone 8.1 Güncellemesi Alacak HTC ve Samsung Modelleri

Windows Phone 8.1 Güncellemesi Alacak HTC ve Samsung Modelleri

Android İşletim Sistemi ile pazardaki yerlerini koruyan ancak az sayıda da olsa Windows Phone 8 İşletim Sistemine sahip ürün pazara süren HTC ve Samsung firmalarından Windows Phone 8.1 Güncellemesi ile ilgili ilk açıklamalar geldi. Nokia firmasının Lumia serisi WP8 sürümüne sahip tüm cihazlarını WP 8.1 sürümüne yükselteceğini açıklaması üzerine HTC ve Samsung firmalarından da ilk […]


Android İşletim Sistemi ile pazardaki yerlerini koruyan ancak az sayıda da olsa İşletim Sistemine sahip ürün pazara süren HTC ve firmalarından Güncellemesi ile ilgili ilk açıklamalar geldi.

firmasının Lumia serisi sürümüne sahip tüm cihazlarını WP 8.1 sürümüne yükselteceğini açıklaması üzerine HTC ve firmalarından da ilk açıklamalar geldi.

HTC 8X ve 8S Modellerine Kötü Haber

HTC firmasın yapılacak olan güncelleme ile ilgili ilk bilgilendirme de sadece HTC 8XT serisi cihazlarına Güncellemesi sunacağı bilgisini verdi.

HTC tarafından pazara ilk sürülen li cihazlar olan HTC 8S ve HTC 8X modelleri ile ilgili ise hiçbir açıklama yapılmadı. Bu sebeple de bu modellerin Güncelleme almayacağı düşünülmeye başlandı.

  Note 8 hakkında yeni sızıntılar!

Windows Phone 8.1 Güncellemesi Alacak HTC ve Samsung Modelleri
Güncellemesi Alacak HTC ve Modelleri

Samsung’dan Tek Modele Güncelleme Gelecek

İşletim Sistemi ile pazara sunulan sınırlı sayıdaki model için de Samsung cephesinden ilk açıklama geldi.

Buna göre firma tarafından Samsung Ativ S Neo modeline WP 8.1 Güncellemesi verilecek. Pazara ilk sürülen modeller ise Samsung tarafından güncelleme ile ödüllendirilmeyecek.

 

Lumia Serisine Güncelleme Müjdesi

Sadece ile çalışan ve Android gibi Açık Kaynak Kodlu yazılımlardan uzak duran firması ise Lumia serisine sahip tüm modellerini sürümünden Windows Phone 8.1 sürümüne taşıyacağı bilgisini verdi.

Bir anlamda Tüm Modellerine güncelleme verecek olan firması gelecek dönemdeki satışları da güncellenmiş sürüm üzerinden yapmaya başlayacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status