Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Çince ’den İngilizce ’ye Çevirme

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Çince ’den İngilizce ’ye Çevirme

modelinin Çin Sürümünü alıp cihazı kullanmak isteyenler için Çince ‘den İngilizce ‘ye Dil Çevirme İşlemi nasıl yapılır onu kısaca anlatmaya çalıştık.

İlk olarak ürünün Global Sürümünü satın almanız durumunda bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü bu sürümde zaten bileklik size İngilizce Dil Seçeneğini direkt olarak sunacaktır.

Ancak ürünün Çin Versiyonunu almanız durumunda cihaz ilk açılıştan itibaren Çince Dil Desteği sunacaktır ve farklı bir dil seçeneği sunmayacaktır. Bu durumda da aşağıdaki işlemi yapacak cihazın Dil Ayarını İngilizce olarak değiştirmeniz gerekecektir.

 

Xiaomi Mi Band 3

 

Modeli Çince ’den İngilizce’ ye Nasıl Çevrilir?

Çevirme işlemi için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulandığınızda birkaç dakika içinde sorun çözülecek ve cihazı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bu noktada Mi Fit Uygulamasının Türkçe Dil Desteği sunacağı, Mi Band 3 modelinin ise İngilizce Dil Desteği sunacağını unutmayın.

 

  • Resmi uygulamayı kurdu ve Mi Band 3 modelini eşleştirdi iseniz Eşleştirmeyi Kaldırınız ve Uygulamayı siliniz. Eşleştirmeyi kaldırmadan uygulamayı silerseniz sorun yaşayabilirsiniz.
  • Uygulama Kurulumunda sorun yaşamamak adına ilk olarak “Ayarlar” sekmesi altında bulunan “Güvenlik” menüsünden “Bilinmeyen Kaynaklarda Yüklemeye İzin Ver” seçeneğini aktif hale getiriniz.
  • Aşağıdaki APK dosyasını telefonunuza yükleyiniz. Yükleme esnasında eğer cihazınız 3. Parti Uygulamaları Yükleme nokrasında ayarları kapalı olarak gelirse gelen onay ekranında da 3. Parti Uygulama Yükleme seçeneğini açmanız gerek. (Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayınız)
  • İlgili uygulama kurulduktan sonra Mi Hesabınız ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  • Otomatik olarak bazı güncellemeler yüklenecektir. Sonrasında ise bileklik otomatik olarak İngilizce Dil Seçeneği ile kullanıcıya hizmet sunacaktır. Otomatik Yüklemelerin cihazın dil ayarını değiştirmesi bazı durumlarda 1-2 saati bulabilmektedir.

 

Xiaomi Mi Band 3

 

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bilekliğini Uygun Fiyata Nasıl Satın Alabilirim?

Bize en çok gelen sorulardan bir tanesi de Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bilekliğini Uygun Fiyata Nasıl Satın Alabilirim? sorusu. Bu nokta da ürünü Türkiye Fiyatından daha uygun bir fiyata satın almak isteyenler için birkaç link bırakıyor olacağım.

Ülkemizde Mi Band 3 modelinin şu aralar HepsiBurada ve N11 gibi sitelerden 200 TL üstü bir fiyata satışta olduğunu belirtelim.

Bunun yanında biz ürünü 160 TL fiyat ile GearBest üzerinden satın aldık. Satın alma tarihimiz 23 Haziran 2018. Ürün Ücretsiz Kargo seçeneği ile 30 Haziran 2018 tarihinde MNG Kargo ile tarafımıza teslim edildi.

Kargo Hızına ve Satış Fiyatına baktığımız zaman yurtdışından Mi Band 3 modelini satın almanın daha mantıklı olacağını belirtmemize gerek yok sanırım.

Bu arada ürün tarafıma ulaşırken herhangi bir şekilde Gümrükte Takılma gibi bir süreç yaşanmadı. Gümrük Vergisi vs. gibi bir vergi ödemesi de yapmadık.

GearBest Mi Band 3 Satın Al (TIKLAYINIZ)