Xiaomi MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit Duyuruldu

Xiaomi şimdi de Akıllı Kilit sektörüne en attı ve ilk ürünü olan Xiaomi MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit modelini duyurdu.şimdi de Akıllı Kilit sektörüne en attı ve ilk ürünü olan MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit modelini duyurdu.

markası altında duyurusu yapılan 125. ürün olma özelliğini taşıyan MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit ailesi kullanımı oldukça basit bir ürün.

60 Dolar – 399 Yuan seviyesindeki bir fiyattan satışa sunulan model günümüzde evlerde kullanılan kilitler üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan kullanılabiliyor.

 

Xiaomi MIJIA Sherlock M1

 

İster Mobil İster Klasik Yoldan Açın

Bildiğimiz kilit sistemlerine entegre edilebilen MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit sayesinde dilerseniz kapıyı fiziksel olarak anahtar kullanarak isterseniz de Mobil Uygulama üzerinden açabiliyorsunuz.

Dilerseniz Anti-Lock özelliğini aktif ederek Fiziksel Anahtar kullanımını devre dışı bırakabiliyor ve kapıyı sadece Mobil Uygulama üzerinden kilidi açabiliyor ve kilitleyebiliyorsunuz.

Ev sahibi olarak tanımlanan cihaz üzerinden farklı sanal anahtarlar oluşturarak evdeki diğer bireylere de Mobil Anahtar verebiliyor ve kendi özel kilitlerini yaratabiliyorsunuz. Bu anahtarları istediğiniz zaman silip istediğiniz zaman da sıfırlayabiliyorsunuz. Bu sayede eve kimin girip kimin giremeyeceğine direkt olarak karar verme yetkisi elinizde oluyor.

 

Xiaomi MIJIA Sherlock M1 Mobil Uygulama

 

IOS ve ile uyumlu olan Mobil Uygulama IOS’da 8.0 ve üzeri, Android’de ise 4.4 ve üzeri sürümlerde sorunsuz olarak çalışıyor.

Kilit üzerinde 3.800 mAh’lik bir batarya konumlandıran Xiaomi firması cihazın tek bir şarj ile ortalama olarak 1 yıl boyunca çalışacağını ve sonrasında USB giriş üzerinden şarja takmanız gerektiği bilgisini vermiş durumda.

Şu aşamada Ön Sipariş aşamasında olan MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit serisi 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren son kullanıcıya sunulmaya başlanacak.

 

Xiaomi MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit

 

Akıllı Ev Teknolojilerine İlgi Artıyor

Gerek Xiaomi firması olsun gerek diğer teknoloji şirketleri olsun Akıllı Ev Teknolojilerine yönelik yeni ürünleri ile pazarda boy göstermeye başlamış durumdalar.

Henüz birçok kullanıcının güvenlik sebebiyle pek sıcak bakmadığı Akıllı Ev Teknolojileri gelecek dönemde atılacak olan yeni güvenlik adımları ile daha fazla kullanıcı tarafından benimsenecek gibi görünüyor.

MIJIA Sherlock M1 Akıllı Kilit ailesi ülkemizde elbette ki ilerleyen dönemlerde satışa çıkacaktır. Ancak güvenlik noktasında son kullanıcının bu ürüne nasıl yaklaşacağı açıkçası şu aşamada büyük bir soru işareti.

 

 

  Çocuklara Özel Akıllı Saat Xiaomi Mi Bunny
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status