Youtube Music Android ve iOS’da

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu artık ‘le yeni bir hizmet sunacak. İşte Youtube ve detaylar haberimizde.

Youtube geçtiğimiz ay sadece Amerika’da kullanılmaya başlanılan ’in ardından şimdide Youtube Music uygulamasını yayınladı. ve için indirilmeye sunulan Youtube Music rakipleri olan Spotify ve Apple Music gibi müzik servisleri olan uygulamalarla rekabete giriyor.

Şuan Sadece Amerika’da

Her zaman olduğu gibi Youtube Music’de Türkiye pazarına sonradan sunulacak. İndirme işlemini yapmak için Google hesabıyla giriş yaptıktan sonra uygulama kullanıma hazır hale geliyor. Youtube Music müzik severlerin sevdikleri müzikleri rahatlıkla dinleyebilmesi için ücretsiz olsa da Youtube Music kullanabilmek için Youtube Red üyeliğine sahip olmanız gerekiyor.

Youtube Red üyelerinin avantajları

Youtube Red üyeleri ekstradan olarak müzik dinleme esnasında video yüklenmeden sadece sesi dinleyebiliyorlar. Kullanıcıların bu özelliklerden yararlanabilmesi için aylık 9,99 dolar ücret ödemesi gerekiyor. Türkiye’de henüz kullanıma sunulmasa da Youtube Music Türkçe dil desteğine sahip, uygulamanın ise Türkiye’de ne zaman kullanılmaya başlanacağına dair henüz bir bilgi bilinmiyor.

Youtube Music Android ve iOS'da