Pasaport Kayıt İşlemleriYoutube Music Android ve iOS’da

Youtube Music Android ve iOS’da

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu Youtube artık Youtube Music‘le yeni bir hizmet sunacak. İşte Youtube Music ve detaylar haberimizde. Youtube geçtiğimiz ay sadece Amerika’da kullanılmaya başlanılan Youtube Red’in ardından şimdide Youtube Music uygulamasını yayınladı. Android ve iOS için indirilmeye sunulan Youtube Music rakipleri olan Spotify ve Apple Music gibi müzik servisleri olan uygulamalarla rekabete […]


Dünyanın en popüler video paylaşım platformu artık Music‘le yeni bir hizmet sunacak. İşte Music ve detaylar haberimizde.

Youtube geçtiğimiz ay sadece Amerika’da kullanılmaya başlanılan Youtube Red’in ardından şimdide Youtube Music uygulamasını yayınladı. ve için indirilmeye sunulan Youtube Music rakipleri olan Spotify ve Apple Music gibi müzik servisleri olan uygulamalarla rekabete giriyor.

Şuan Sadece Amerika’da

Her zaman olduğu gibi Youtube Music’de Türkiye pazarına sonradan sunulacak. İndirme işlemini yapmak için hesabıyla giriş yaptıktan sonra uygulama kullanıma hazır hale geliyor. Youtube Music müzik severlerin sevdikleri müzikleri rahatlıkla dinleyebilmesi için ücretsiz olsa da Youtube Music kullanabilmek için Youtube Red üyeliğine sahip olmanız gerekiyor.

  Android Telefonlar İçin Cymera Fotoğraf Uygulaması

Youtube Red üyelerinin avantajları

Youtube Red üyeleri ekstradan olarak müzik dinleme esnasında video yüklenmeden sadece sesi dinleyebiliyorlar. Kullanıcıların bu özelliklerden yararlanabilmesi için aylık 9,99 dolar ücret ödemesi gerekiyor. Türkiye’de henüz kullanıma sunulmasa da Youtube Music Türkçe dil desteğine sahip, uygulamanın ise Türkiye’de ne zaman kullanılmaya başlanacağına dair henüz bir bilgi bilinmiyor.

Youtube Music Android ve iOS'da


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status