ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

Asus firması Asus ZenFone 3 ve Asus ZenFone 4 modelleri için bir duyuru yaparak Android 8.0 – Android O Güncellemesini alacaklarını kullanıcılarına iletti.yorumlar.net

firması ve modelleri için bir duyuru yaparak Android 8.0 – Android O Güncellemesini alacaklarını kullanıcılarına iletti.

Birkaç gün önce bir lansman gerçekleştiren firması , Pro, Selfie, Selfie Pro, Max ve Max Pro isimleri ile 6 yeni cihazının duyurusunu yapmıştı.

Hemen sonrasında ise Android O Güncellemesi ile alakalı bir bilgi paylaşarak cihazlarını satın alacak kullanıcılara bir taahhütte bulundu.

 

ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

 

ZenUI 4 Ara Yüzüne Geçiş Yapılacak

Android 7.11 İşletim Sistemine sahip olarak pazara çıkması beklenilen modelleri ile şu aşamada Android 6.0 ve Android 7.0 sürümlerinde bulunan modellerine 2018 yılı içerisinde Android 8 Güncellemesi gönderiliyor olacak.

Güncellemelerle birlikte şuan Asus ZenUI 3 Ara Yüzünü kullanan serisi otomatik olarak Asus ZenUI 4 Ara Yüzüne geçiş yapacak.

Bu geçiş sonrasında cihazların daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde çalışacağı, gelecek olan Android O işletim sistemi ile de hem Performans hem de Batarya yönlerinde kullanıcıların cihazlardan çok daha fazla memnun kalacağını söyleyebiliriz.

  Asus PadFone 2 Modeli Yavaş Yavaş Şekilleniyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status