ZenFone 5 ve ZenFone 6 Teknoloji Marketlerdeki Yerini Alıyor

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

TeknoSA ile Stratejik Ortaklık gerçekleştiren ve ZenFone Serisini sadece TeknoSA üzerinden satışa sunan Asus Türkiye yeni bir adım atarak ürünlerin HepsiBurada ve Vatan Bilgisayar gibi Teknoloji Siteleri ve Teknoloji Mağazaları üzerinden de satışa açtı.

İlk etapta TeknoSA dışında HepsiBurada ve Vatan Bilgisayar ile anlaşan Asus Türkiye kanadının ilerleyen günlerde de diğer Teknoloji Mağazalarında ve Web Sitelerinde de resmi satışlarına başlaması bekleniyor.

 

 

Asus ZenFone Serisi Satış Noktaları
Asus ZenFone Serisi Satış Noktaları

Asus ZenFone 5 ve ZenFone 6 Satış Patlaması Yaşadı

Açıkçası bu iki modelin bu kadar hızlı tutulacağı ne bizler tarafından nede Asus Türkiye tarafından kestirilememişti. Bu sebeple de satışların sonucunda çok hızlı bir şekilde ürünler tükendi.

Asus Türkiye elini hızlı tutarak daha az talep gören Asus ZenFone 4 modeli yerine Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modellerini yeni bir partide daha yüksek sayıda getirmeye başlamış durumda.

Asus ZenFone Serisi HepsiBurada Adresinde Satışta
Asus ZenFone Serisi HepsiBurada Adresinde Satışta

Android 4.4.4 Kit Kat Güncellemesi İle Geliyor

İlk seride Android 4.3 bulunan Asus ZenFone Ailesinde artık yeni seri ile birlikte Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi yer alıyor. Bu sayede de en güncel işletim sistemi sürümüne de sahip olmuş oluyorsunuz.

HepsiBurada ve Vatan Bilgisayar’da ZenFone Satışları Başladı

ZenFone 5 veya ZenFone 6 almak istiyorsanız o zaman hemen şimdi hepsiburada.com veya vatanbilgisayar.com adreslerini ziyaret edebilir, Vatan Bilgisayar Mağazalarına direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Ancak yine de acele etmenizde fayda var. Stokları Hızla Tükeniyor olabilir. Sonuçta beklenmedik bir ilgi ve beklenmedik fiyata Asus Telefon var.

Bimeks, Gold, MediaMarkt gibi Teknoloji Mağazalarında da kısa süre içerisinde Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 serisinin satışına başlanacak gibi görünüyor.

Asus ZenFone Serisi Vatan Bilgisayarda Satışta
Asus ZenFone Serisi Vatan Bilgisayarda Satışta

ZenFone 5 ve ZenFone 6 Teknoloji Marketlerdeki Yerini Alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir