Pasaport Kayıt İşlemleriZTE Tarafından Türkiye’de Teknik Servis Açılıyor

ZTE Tarafından Türkiye’de Teknik Servis Açılıyor

Kendi markasının yanında birçok farklı firmaya Akıllı Telefon üreten Çinli Üretici ZTE tarafından İstanbul’da Teknik Servis açılacak. Ülkemizde gerek ZTE ismi ile ürün satışı yapan firma gerekse de Vodafone, Turkcell ve Avea gibi operatörlerin de Akıllı Telefon modellerini üretiyor. İstanbul’da açılacak Teknik Servis ile artık birçok farklı modelin tek bir noktaya gitmesi ve direkt Üreticisi […]


Kendi markasının yanında birçok farklı firmaya Akıllı Telefon üreten Çinli Üretici tarafından İstanbul’da Teknik Servis açılacak.

Ülkemizde gerek ismi ile ürün satışı yapan firma gerekse de Vodafone, Turkcell ve Avea gibi operatörlerin de Akıllı Telefon modellerini üretiyor.

İstanbul’da açılacak Teknik Servis ile artık birçok farklı modelin tek bir noktaya gitmesi ve direkt Üreticisi tarafından tamir edilmesi sağlanmış olacak.

 

Türkiye Teknik Servisi Nerede Açılacak?

Henüz tam lokasyon belli olmasa da ZTE Türkiye Teknik Servis noktası İstanbul Anadolu Yakasında bulunacak.

Tıpkı Apple Türkiye ve General Mobile gibi hizmet sunacak olan firma hızlı bir şekilde Telefon Tamiri veya Değişimi işlemlerini yapacak ve Müşteri Memnuniyetini en üst düzeye çıkaramaya çalışacak.

 

ZTE Tarafından Türkiye’de Teknik Servis Açılıyor
ZTE Tarafından Türkiye’de Teknik Servis Açılıyor

 

Servis Anlamında Farklı Bir Bakış Açısı

Teknik Servise getirilen ürünler için Yedek Telefon Temini yapacak olan firma 1 Saat için de Yüz Yüze Onarım Hizmeti verecek.

Aynı şekilde Kargo ile kendisine ulaşan cihazları da 24 Saat içinde tamir ederek yeniden Kargoya verecek olan Teknik Servis bir anlamda Servis Süresini 1 Saat ile 5 Gün arasına sığdırmış olacak.

Ayrıca 20 büyük ilde bulunan satış noktalarına Kurye Hizmeti sunacak olan firma Garanti Dışı Tamir Ücretleri için de %50 İşçilik İndirimi yapacak.

Online Ödeme Kolaylığı da getirecek olan firma Ücretli Tamir İşlemleri için Sıfır Komisyonla 6 Ay Vade İmkânı da sunacak.

 

ZTE Türkiye Teknik Servis Hizmeti
ZTE Türkiye Teknik Servis Hizmeti

 

2016 Yılında da Yatırımları Sürecek

ZTE Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Murat Sungur Özkan tarafından yapılan açıklamalara göre ZTE firması 2016 yılında da yavaşlamadan yatırımlarına devam edecek.

İşte Murat Sungur Özkan tarafından yapılan açıklama;

“Planlarımız arasında Türkiye’de büyük ortaklıklarla açılacak fabrikada çok sayıda istihdam sağlanması ve yerli üretim gerçekleştirilmesi yer alıyor. Bu doğrultuda ZTE Türkiye teknik servisinin açılması gelecek planlarımız açısından büyük önem taşıyor. ZTE Türkiye olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini kısa sürede en üst seviyeye çıkarmak. Küresel alanda ve Türkiye de en çok güvenilen ve sevilen marka olmak adına kaliteli hizmet için tüm planlarımız hazır ve bunları birer birer gerçekleştiriyoruz. Kısa zaman önce ZTE Blade V6 ile Türkiye pazarına önemli bir giriş yaptık. Seriyi devam ettirmeyi düşündüğümüz ZTE Blade V7, Axon ve Nubia, Spro (Akıllı Projektör) önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de satışa çıkarmayı planladığımız ürünler arasında yer alıyor”

 

ZTE İstanbul'da Teknik Servis Açacak
ZTE İstanbul’da Teknik Servis Açacak

 

Marka İmajını Sağlam Temellere Oturtacak

Henüz ülkemizde çok fazla bu tarz modellere ilgi gösterilmiyor olsa da Huawei gibi, Meizu gibi firmalar belli bir satış rakamı yakalamış durumda.

Firma özellikle Operatör Telefonları ile pazarda sıkça görüldüğü için kendi ismi ile pek bilinmiyor. Bu sebeple de pazarda biraz zorlanmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

Ancak anlatılanlardaki gibi bir Servis ve Satış Desteği sunması durumunda ZTE firmasının ülkemizde çok hızlı bir yükselişe geçeceği aşikar.

Hatta General Mobile tarafından bir dönemler çok iyi kullanılan Uygun Fiyat & Yüksek Performans imajlı satışlar ile hızlı bir bilinirlilik elde edebilir.

  ZTE Tarafından İstanbul’da Telefon Üretimi Başlıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status