128 GB’lık Yeni Apple iPad 4 Modeli Satışa Çıktı

128 GB’lık Yeni Apple iPad 4 Modeli Satışa Çıktı

Apple firması tarafından 16 GB, 32 GB ve 64 GB olarak pazara sürülen iPad 4 modeli için son olarak duyurulan 128 GB’lık yeni model de satışa çıktı. Apple Store üzerinden satışına başlanan 128 GB’lık Apple iPad modeli için Wi-Fi ve LTE sürümleri olmak üzere iki sürüm duyurulmuş durumda. 29 Ocak tarihinde duyurusunu yaptığı 128 GB’lık […]


firması tarafından 16 GB, 32 GB ve 64 GB olarak pazara sürülen iPad 4 modeli için son olarak duyurulan 128 GB’lık yeni model de satışa çıktı.

üzerinden satışına başlanan 128 GB’lık iPad modeli için Wi-Fi ve LTE sürümleri olmak üzere iki sürüm duyurulmuş durumda.

29 Ocak tarihinde duyurusunu yaptığı 128 GB’lık Yeni iPad modeli için ilk satış tarihi olarak 5 Şubat 2013 tarihini veren firması bu sözünü tuttu ve 5 Şubat tarihinde üzerinden ilk satış sekmesini aktife aldı.

Wi-Fi destekli olarak satışa sunulan 128 GB’lık sürüm için 799 Dolarlık bir etiket fiyatı belirleyen Apple firması LTE destekli model için de 929 Dolarlık bir satış fiyatı belirlemiş durumda.

  Google ile Apple arasındaki ayrışma gün yüzüne çıktı
128 GB’lık Yeni Apple iPad 4 Modeli Satışa Çıktı
128 GB’lık Yeni Modeli Satışa Çıktı

Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulan, Tasarım ve Donanım bakımından da bir değişime uğramayan 128 GB’lık Apple iPad serisi için internetten verilen siparişler 1-5 gün içerisinde kargolanacak şekilde ayarlanmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde çıkan İOS 6 Jailbreak destekli olarak satışa çıkacak olan modelin Türkiye Pazarında ise ne zaman boy göstereceği merak konusu.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status