Akıllı Telefon Aksesuarlarında SBS Gold İle İtalyan Esintisi

İtalya’nın ünlü aksesuar markası SBS tarafından geliştirilen Gold Serisi, akıllı telefonları için farklı aksesuar çözümleri arayanlara beklentilerinin tam karşılığını sunuyor. iPhone 6/6S kılıflarından powerbank cihazlarına kadar geniş bir yelpazede çözümler sunan SBS Gold Serisi, kaliteli malzeme ve işçiliği şık tasarımla bir araya getiriyor.

İtalya’nın önde gelen akıllı telefon aksesuarları markası SBS, Apple iPhone 6/6S’in çizgilerinden ve renklerinden ilham alınarak geliştirilen Gold Serisi ile araç ve seyahat şarj cihazından kılıf ve data kablosuna kadar geniş bir yelpazede farklı çözümler sunuyor.

SBS imzası taşıyan tüm ürünlerde olduğu gibi, kaliteli malzeme ve işçiliği şık tasarımlarla bir araya getiren Gold Serisi, aksesuardan fazlasını isteyenlerin beklentilerinin tam karşılığını çok uygun fiyatlarla elde etmelerini sağlıyor. Serideki ürünlerin aynı tarzı yansıtması sayesinde, farklı aksesuarları telefon ile aynı renkte kullanarak bütünlük yakalamak da mümkün olabiliyor.

 

iPhone SBS Gold Şarj Adaptörü
iPhone SBS Gold Şarj Adaptörü

 

Alüminyum Kasalı Powerbank ile Gücünüz Hiç Bitmesin

SBS’in Gold Serisi’nde yer alan ekstra ince powerbank, 2200 mAh kapasiteye sahip. Alüminyum kasası ile son derece hafif ve şık bir görünüm sunan ürünün altın, pembe altın ve gümüş olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor. Gün içinde şarjı azalan telefonlar için elektrik prizi arama derdine son veren ürün, her marka telefonla kullanılabiliyor.

 

SBS Gold Ses Kablosu
SBS Gold Ses Kablosu

 

Güzelliğini Gizlemeden iPhone’unuzu Koruyun

SBS Gold Serisindeki üç farklı iPhone 6/6S kılıfı, telefonunun zarif çizgilerini gizlemeden koruma altına almak isteyenler için ideal çözüm olarak öne çıkıyor. İnce ve ekstra ince olmak üzere iki çeşidi bulunan kılıflar telefonun arka kısmını korurken, 360 derece koruma sağlayan kapaklı kılıf ise kredi kartı ya da kimlik için kullanabilecek cebi ile aynı zamanda pratik bir çözüm sunuyor.

Seride ayrıca iPhone’ları hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanan araç şarj cihazı, Apple lisanslı şarj ve data kablosu, seyahat şarj cihazı ve 3,5 mm ses kablosu gibi ürünler de yer alıyor. Kılıflar ve data/şarj kablosu hariç diğer tüm ürünler diğer marka akıllı telefonlarla da kullanılabiliyor.

Seride yer alan tüm ürünler, SBS distribütörü Aksoy Bilişim güvencesiyle Türkiye pazarına sunuluyor. Ürünler, Turkcell Flagship mağazaları, turkcell.com.tr ve Şengüller Turkcell İletişim Merkezleri’nin yanı sıra Türkiye genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

 

Akıllı Telefon Aksesuarlarında SBS Gold İle İtalyan Esintisi
Akıllı Telefon Aksesuarlarında SBS Gold İle İtalyan Esintisi

 

SBS Gold Serisi Fiyat Listesi

Ürün Uyumlu Model Fiyat
Alüminyum Powerbank Tüm Modeller 79,90 TL
İnce Kılıf iPhone 6/6S 49,90 TL
Ekstra İnce Kılıf iPhone 6/6S 59,90 TL
Kapaklı Kılıf iPhone 6/6S 69,90 TL
Araç Şarj Cihazı Tüm Modeller 59,90 TL
Seyahat Şarj Cihazı Tüm Modeller 59,90 TL
Şarj ve Data Kablosu Tüm Modeller 74,90 TL
Ses Kablosu Tüm Modeller 39,90 TL

 

Akıllı Telefon Aksesuarlarında SBS Gold İle İtalyan Esintisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir