Apple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda

Apple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler KataloğundaBirçok farklı sektördeki ürünün Kampanyalı Satışı yapan BİM şimdi de pazarın lider modellerinden birisi olan modeli için İndirim Kampanyası hazırlamış durumda.

Sınırlı Sayıdaki Mağazasında ve yine sınırlı sayıda ürün için yapılan kampanya ile 2016 yılı son çeyreğinde satışa sunulan modeli 250 TL indirimle 2.999 TL’den satışa sunulacak.

Az sayıdaki ürün için yapılan kampanya ne yazık ki belli başlı mağazalarda geçerli olacak. Bu sebeple de firmanın Türkiye çapında duyurduğu Aktüel Ürünler kataloğunda yer almamış durumda.

iPhone 7 32 GB modelini satışa sunacak olan BİM bu satışı da 18 Kasım 2016 Cuma günü gerçekleştirecek. Satışlar aşağıdaki görselin bulunduğu mağazalardan yapılıyor olacak.

 

Apple iPhone 7 BİM Aktüel Ürünler
BİM Aktüel Ürünler

 

Daha Öncede İlginç Satışlara El Attı

BİM daha önce de Xbox 360 gibi, PlayStation 4 gibi, Batman V Superman ve Star Wars Lisanslı Ürünleri gibi farklı sektörlerde, pazarda oldukça fazla talep gören Ucuz ve Pahalı ürünlerin satışını yapmıştı.

Şimdi ise Pazar da neredeyse yok satan iPhone 7 modeline el atmış durumda.

Ne kadarlık bir stoğun satışa sunulacağı, 2.999 TL’den satılan ürünlerin Türkiye mi yoksa farklı bir distribütör aracılığı ile mi getirildiği şu aşamada net değil.

Ancak 18 Kasım 2016 Cuma sabahı ilgili mağazaların önünde cebine parasını koymuş ve almak için sıraya girmiş genciyle yaşlısıyla oldukça kalabalık bir kitle bizleri karşılayacak gibi görünüyor.

Eğer satış noktasından eliniz boş ayrılırsanız üstüne 250 TL daha koyarak bir Apple Store ya da Teknoloji Mağazasından 32 GB depolama alanına sahip bir iPhone 7 satın alabilirsiniz.

Hayalleriniz kursağınızda kalmasın…

İyi hafta sonları dileklerimizle…

Apple iPhone 7
Apple iPhone 7

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.

Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

bian ajans DMCA.com Protection Status