Pasaport Kayıt İşlemleriApple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda

Apple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda

Birçok farklı sektördeki ürünün Kampanyalı Satışı yapan BİM şimdi de pazarın lider modellerinden birisi olan Apple iPhone 7 modeli için İndirim Kampanyası hazırlamış durumda.


Birçok farklı sektördeki ürünün Kampanyalı Satışı yapan şimdi de pazarın lider modellerinden birisi olan iPhone 7 modeli için Kampanyası hazırlamış durumda.

Sınırlı Sayıdaki Mağazasında ve yine sınırlı sayıda ürün için yapılan kampanya ile 2016 yılı son çeyreğinde satışa sunulan iPhone 7 modeli 250 TL indirimle 2.999 TL’den satışa sunulacak.

Az sayıdaki ürün için yapılan kampanya ne yazık ki belli başlı mağazalarda geçerli olacak. Bu sebeple de firmanın Türkiye çapında duyurduğu Aktüel Ürünler kataloğunda yer almamış durumda.

iPhone 7 32 GB modelini satışa sunacak olan bu satışı da 18 Kasım 2016 Cuma günü gerçekleştirecek. Satışlar aşağıdaki görselin bulunduğu mağazalardan yapılıyor olacak.

  Samsung Galaxy S4 GLBenchmark Sonuçları Yayınlandı

 

Apple iPhone 7 BİM Aktüel Ürünler
iPhone 7 Aktüel Ürünler

 

Daha Öncede İlginç Satışlara El Attı

BİM daha önce de Xbox 360 gibi, PlayStation 4 gibi, Batman V Superman ve Star Wars Lisanslı Ürünleri gibi farklı sektörlerde, pazarda oldukça fazla talep gören Ucuz ve Pahalı ürünlerin satışını yapmıştı.

Şimdi ise Pazar da neredeyse yok satan modeline el atmış durumda.

Ne kadarlık bir stoğun satışa sunulacağı, 2.999 TL’den satılan ürünlerin mi yoksa farklı bir distribütör aracılığı ile mi getirildiği şu aşamada net değil.

Ancak 18 Kasım 2016 Cuma sabahı ilgili mağazaların önünde cebine parasını koymuş ve Apple almak için sıraya girmiş genciyle yaşlısıyla oldukça kalabalık bir kitle bizleri karşılayacak gibi görünüyor.

Eğer satış noktasından eliniz boş ayrılırsanız üstüne 250 TL daha koyarak bir Apple Store ya da Teknoloji Mağazasından 32 GB depolama alanına sahip bir iPhone 7 satın alabilirsiniz.

Hayalleriniz kursağınızda kalmasın…

İyi hafta sonları dileklerimizle…

Apple iPhone 7


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status