Pasaport Kayıt İşlemleriAşırı Yüklenme WhatsApp da Çökmelere Sebep Oldu

Aşırı Yüklenme WhatsApp da Çökmelere Sebep Oldu

Pazardaki en popüler Anlık Mesajlaşma Yazılımları listesinde ilk sırada olan Whatsapp Uygulaması yaklaşık 2 saatlik bir kesinti ile günü tamamladı. Whatsapp Uygulamasını barındıran sunucularda yaşanan sıkıntı ve sonrasında yaşanan çökme sebebi ile tüm dünyada iletişimin durduğu Whatsapp Uygulaması yaklaşık olarak 2 saat kapalı kalarak kullanıcılarını sohbet dışına itti. Twitter sayfası üzerinden anlık olarak açıklama yapan […]


Pazardaki en popüler Anlık Mesajlaşma Yazılımları listesinde ilk sırada olan Uygulaması yaklaşık 2 saatlik bir kesinti ile günü tamamladı.

Uygulamasını barındıran sunucularda yaşanan sıkıntı ve sonrasında yaşanan çökme sebebi ile tüm dünyada iletişimin durduğu Uygulaması yaklaşık olarak 2 saat kapalı kalarak kullanıcılarını sohbet dışına itti.

Twitter sayfası üzerinden anlık olarak açıklama yapan Whatsapp Yetkilileri ise sistem sorununu en kısa sürede çözmeye çalışarak mesajlaşma noktasında WhatsApp Uygulamasına güvenen milyonlarca kullanıcı yeniden sisteme dâhil etmeyi başardılar.

Uygulamada yaşanan sorunlar, kullanıcıları Tictoc, Viber, Line gibi alternatif mesajlaşma yazılımlarına ve eskiden olduğu gibi SMS’lere yöneltmiş durumda.

Aşırı Yüklenme WhatsApp da Çökmelere Sebep Oldu
Aşırı Yüklenme WhatsApp da Çökmelere Sebep Oldu

Yazıyı hazırladığımız sırada yavaş yavaş stabil çalışmaya başlamış ve kullanıcılarına hizmet sunabilir hale gelmişti. Sorunun yeniden tekrarlanıp tekrarlanmayacağı ise ilerleyen dakikalarda belli olacaktır.

 

  Whatsapp Sınırlamaları Kaldırıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status