Asus ZenFone 2 Modelinin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Belli Oldu

Asus ZenFone 2 Modelinin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Belli Oldu

16 Haziran 2015 Salı günü gerçekleştirilen Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı sonuçlandı. ZenFone 2 modelinin Türkiye Satış Fiyatları ve Satış Tarihleri belli oldu. Uzunca bir süredir merakla beklenilen Asus ZenFone 2 serisinin Türkiye Satış Fiyatı nihayet yapılan lansman ile belli oldu. İlk etapta sadece 4 GB Ram Belleğe sahip olan 3 modeli ülkemizde satacak olan […]


16 Haziran 2015 Salı günü gerçekleştirilen ZenFone 2 Türkiye Lansmanı sonuçlandı. ZenFone 2 modelinin Türkiye Satış Fiyatları ve Satış Tarihleri belli oldu.

Uzunca bir süredir merakla beklenilen Asus ZenFone 2 serisinin Türkiye Satış Fiyatı nihayet yapılan lansman ile belli oldu.

İlk etapta sadece 4 GB Ram Belleğe sahip olan 3 modeli ülkemizde satacak olan firması daha sonra belki 2 GB Ram Belleğe sahip modelleri de ülkemize getirebilir.

Asus ZenFone 2 Lansman Toplantısı
ZenFone 2 Lansman Toplantısı

Modelinin Türkiye Fiyatı

modelinin 4 GB’lık serisi için 3 modelin tanıtımı yapıldı ve fiyatlandırması belirlendi.

 

1099 TL – Bu model 4 GB Ram Bellek ve 16 GB Dâhili Depolama alanına sahip olan serinin fiyatı. Cihazın işlemci hızı 1.8 GHz ve işlemci serisi Intel Atom Z3560. Hızlı Şarj özelliği bu modelde olmayacakmış. İlk gelen bilgi bu şekilde. Donanım ve fiyat olarak serinin en küçüğü…

 

1299 TL – Serinin en alınabilir modeli 4 GB Ram Bellek, 32 GB Dâhili Depolama alanı ve 2,3 Ghz’lik hıza sahip Intel Atom Z3580 işlemci.

 

1499 TL – Serinin en baba telefonu. Ancak 1299 TL’lik modelden tek farkı Dahili Depolama Alanının 64 GB olması. Cihazda 4 GB Ram Bellek, 32 GB Dahili Depolama alanı ve 2,3 Ghz’lik hıza sahip Intel Atom Z3580 işlemci bulunuyor.

Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı
Türkiye Lansmanı

 

Hangi Model Alınabilir?

Fiyat olarak bakıldığında 1099 TL’lik model size göz kırpıyor olsa da aslında bizim size önerimiz ortada kalan 1.299 TL’lik model.

Hem işlemci hızı ve serisi olarak en üst seviyede bir cihaza sahip olacaksınız hem de 32 GB gibi oldukça yeterli bir depolama alanına sahip olacaksınız.

Fiyat Performans olarak ise rakiplere baktığınızda Asus ZenFone 2 serisi size bu fiyatta oldukça başarılı bir performans sunacaktır.

Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı
Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı

 

Asus ZenFone 2 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Ürünün Türkiye Pazarında satışına Temmuz başında başlanması bekleniyor.

Gümrükten ürünlerin geçirilmesi ortalama 1 hafta alacak gibi. Gelen ürünlerin satışa hazırlanması da 1 haftayı alacaktır. Bu da 15 günlük bir sürecin geçmesi demek.

Ürünler ilk olarak Asus Store üzerinden satışa sunulacak. Ve ürünlerin satışına Aksesuar Kampanyaları ile destek olunacak.

Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı
Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı

 

Kılıf, Taşınabilir Şarj ve Kulaklık Gibi Aksesuarlar Tanıtıldı

Asus tarafından Asus ZenFone 2 modeli ile birlikte bazı aksesuarlarda tanıttı. Bu ürünleri tek başına almanıoz durumunda fiyatlar biraz yüksek olacak. Ama ZenFone 2 ile birlikte alırsanız fiyatlarında %50’ye varan indirim sizleri bekliyor.

İşte o ürünler:

Asus ZenPower Power Bank 99 TL – (Cihaz ile alırsanız 49 TL)

Asus ZenEar Kulaklık 59 TL (Cihaz ile alırsanız 39 TL)

Asus FlipCover Akıllı Kılıf 99 TL (Cihaz ile alırsanız 49 TL)

Asus LolliFlash Selfie Flash 49 TL (Cihaz ile alırsanız 39 TL)

Asus ZenFlash DSLR Flash Aparatı 99 TL (Cihaz ile alırsanız 59 TL)

Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı
Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı

 

Asus ZenFone 2 Alınabilir Bir Model mi?

Ürünü pazardaki rakipleri ile kıyaslamanız durumunda Fiyat Performans olarak üst düzey bir cihaz olduğunu görebilirsiniz.

Bu sebeple de Asus ZenFone 2 serisi bana göre bu fiyat seviyesinde alınabilir bir cihaz.

Bu seviyedeki rakiplere baktığınızda General Mobile Elite, Samsung Galaxy S4, LG G2, Sony Xperia Z1 – Z2 gibi modellerden çok daha başarılı bir kullanım deneyimine sahip.

Zira üst düzey ürünlerle yarışan Donanımsal Özellikleri yok sayamayız. Bu sebeple de Asus ZenFone 2 serisini alınabilecek modeller arasında rahatlıkla gösterebiliriz.

 

  2013 Model Yeni Asus PadFone Tanıtıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. İyi günler.
    Amerikadayım ve burdan zenfone2 almayı düşünüyorum 299$ en iyi özellikli modeli.
    Asusun kendi sitesinden almayı düşünüyorum.Kutu içeriği normal mi gelir bir bilgi vermemişler ve sitede şarj aleti ücretli satılıyor.

    • Amerikadan alacağınız ürünlerde Amerikan Prizine uyumlu bir adaptör gelecektir kutu içinde. O sebeple Avrupa Şarj Aleti almanız gerekecektir. Onun dışında standart olması lazım kutu içeriklerinin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status