Asus ZenFone Serisine Microsoft Office Yüklü Gelecek

Asus ZenFone serisi Akıllı Telefonlar artık kutudan çıkar çıkmaz Microsoft ve Asus ortaklığı ile Microsoft Office paketine sahip bir halde son kullanıcıya sunulacak. İlk olarak Samsung Tablet PC ve Samsung Akıllı Telefonlarda denenen bu çalışma iyi bir geri dönüşüm alınca Sony ve Dell ile de bir işbirliğine gidilmişti. Farklı Office Paketlerini zaten kullanıcılarına sunan Akıllı […]ZenFone serisi Akıllı Telefonlar artık kutudan çıkar çıkmaz Microsoft ve ortaklığı ile Microsoft Office paketine sahip bir halde son kullanıcıya sunulacak.

İlk olarak Tablet PC ve Akıllı Telefonlarda denenen bu çalışma iyi bir geri dönüşüm alınca Sony ve Dell ile de bir işbirliğine gidilmişti.

Farklı Office Paketlerini zaten kullanıcılarına sunan Akıllı Telefon üreticileri Microsoft ile yapılan anlaşmalar sayesinde direkt olarak Microsoft Office paketlerini cihazların dahili paketleri arasına eklemiş oldular.

 

Google Play Store’da Dağıtımda

Aslında Microsoft Office Paketlerine Google Play Store üzerinden de erişmeniz mümkün.

Ancak zaten cihazlarda bir adet Office Paketi geldiği için genelde kimse yeniden Microsoft Office paketini yükleme gereksinimi duymuyordu.

 

Asus ZenFone 3
ZenFone 3

 

Yeni Güncelleme İle Gelecek

serisi akıllı telefonlar artık kutudan Microsoft Office yüklü olarak gelecek.

Ancak daha önce satılan cihazlarda bu paketler yoktu. Asus bu durumu ise büyük ihtimalle çıkaracağı Android 5.1 veya Android 6.0 Güncellemesi ile birlikte giderecek.

Kısacası Asus Kullanıcıları artık Akıllı Telefon alırken Microsoft Office Paketine de sahip olacaklar.

  Asus ZenFone 4 Ailesinin Duyurulma Tarihi Belli Oldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status