Avea Müşterileri MMS Göndererek Maldivler’de Tatil Kazanıyor

Avea firması 8 Ağustos 2011 ile 8 Ekim 2011 tarihleri içerisinde MMS gönderen abonelerine Maldivlere gitme imkanı sağlayacak. MMS gönderen aboneler arasında yapılacak çekiliş ile 4 Gece 5 Gün lük Çift Kişilik Maldivler Tatili kazanmanız mümkün.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken kampanya tarihleri arasında bir yakınınıza MMS (resimli mesaj, fotoğraf, video, vb.) göndermek! Her 1 MMS 1 çekiliş hakkı demek.

MMS Paketi’niz varsa, kampanya tarihleri süresince paket aboneliğinize devam ederek ayda 8 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

1 MMS ücreti 99 kuruş’tur. MMS Paketi* ise 100 MMS için ayda 7,99 TL’dir. (100 MMS’ten sonra standart MMS ücreti geçerlidir.)

Sık Sorulan Sorular

MMS Maldivler Kampanyası nedir?
MMS uyumlu telefonu olan tüm Avea faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerin, kampanya döneminde (8 Ağustos – 8 Ekim 2011) en az 1 adet MMS göndererek katılabilecekleri büyük ödüllü bir kampanyadır.

Kampanya büyük ödülü nedir?
3 talihli, çift kişilik Maldiv Seyahati (05.12.2011-22.12.2011 tarihleri arasında Avea’nın belirleyeceği 4 gece 5 gün çift kişilik Maldiv seyahati, 4 yıldızlı otelde oda+kahvaltı konaklama, İstanbul/Maldiv/İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Havaalanı/Otel/Havaalanı transferleri dahildir) kazanacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken MMS uyumlu telefonu olan herhangi bir sevdiğinize en az bir MMS göndermektir. Kampanyadan bireysel abonelerimiz yararlanabilir.

Kampanyaya katılım sayısı konusunda herhangi bir sınırlama var mıdır?
Katılım sayısı konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Her bir MMS gönderimi 1 adet kampanya çekiliş hakkı demektir. Daha fazla MMS göndererek, büyük ödülü kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kampanya katılım koşulları nelerdir?
MMS uyumlu telefonu olan (ve MMS ayarları olan) tüm bireysel* faturalı ve faturasız Avea aboneleri kampanyaya katılabilir. Ödül kazanmak için katılımcıların 18 yaş ve üstü olması gerekmektedir. Ücretsiz MMS’ler kampanya kapsamı dışında olacaktır.

*Kampanyaya kurumsal Avea aboneleri dahil edilmemektedir.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya, 08.08.2011 tarihinde saat 00:01’de başlayacak olup, 08.10.2011 tarihinde saat 23:59 itibariyle sona erecektir.

Kampanya katılım ücreti ne kadardır?
Kampanya katılım ücreti, standart MMS ücreti olan 99 kuruştur.

MMS Paketi kullanıcısı olarak kampanyaya katılım hakkım var mı?
MMS Paketi kullanıcılarımıza özel olarak, kampanya tarihleri boyunca üyeliğinize devam ettiğiniz sürece (attığınız MMS adedinden bağımsız olarak) ayda 8 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Kampanya için kazandığım çekiliş hakkı sayısını nasıl öğrenebilirim?
Kampanyamıza katılarak kazanacağınız çekiliş hakkı sayısını kampanya bitiminde (kampanya bitiminden en fazla 1 hafta sonra) göndereceğimiz SMS ile öğrenebileceksiniz.

Kampanya sonucunda verilen ödülü, tanıdıklarımıza verebilir miyiz?
Kampanya ödülümüzü, çekilişi kazanan talihli ve o talihlinin seçeceği bir kişi kullanabilir.

Kampanya büyük ödülünü kazanan kişileri nereden öğrenebileceğiz?
Kampanya kapsamında AVEA tarafından ödülü almaya hak kazanan aboneler 14.10.2011 tarihinde, asil liste ve yedek liste şeklinde AVEA Web sayfası (www.avea.com.tr) ve 14.10.2011 tarihli Radikal Gazetesi aracılığıyla duyurulacaktır.

Kampanya büyük ödülü hangi tarihler arasında geçerlidir?
05.12.2011 – 22.12.2011 tarihleri arasında Avea’nın belirleyeceği 4 gece 5 gündür.

Cep telefonuma MMS ayarlarını nasıl yükleyebilirim?
Cep telefonlarınızdan MMS yazıp, 5555’e göndererek ayarlarınızı yükleyebilirsiniz.

 

Kampanya Şartları

1. İşbu Şartname’nin konusu “MMS Çekiliş Kampanyası” ( “Kampanya”) Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş ve MMS uyumu telefona sahip AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. (“AVEA”) bireysel abonelerinin tümüne açıktır. AVEA, AVEA İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları çalışanları ile adına AVEA hattı tahsis edilmemiş kişiler Kampanya’ya katılamazlar, katılıp ödül kazandıkları takdirde kazandıkları ödül almaya hak kazanamazlar.

2. Kampanya, 08.08.2011 tarihinde saat 00:01’de başlayacak olup, 08.10.2011 tarihinde saat 23:59 itibariyle sona erecektir.

3. Belirtilen saat-tarih aralığında; MMS paketine üye olan veya ücretli MMS atan (kişiler arası MMS / herhangi bir kısa numaraya MMS değil) aboneler arasından 12.10.2011 tarihinde saat 11:00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Gülbahar M. Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No: 25 Daire: 40 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda 3 çift, (6 kişi) Kampanya kapsamındaki ödüle hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişilerin, söz konusu haklarını hiçbir surette 3. bir şahsa kullandırma ya da devretme hakkı bulunmamaktadır. Kazanılan hak nakde veya mala çevirilemez.

4. Kampanya süresince AVEA aboneleri MMS uyumu olan telefonlarından MMS gönderecekler ve/veya MMS paketine ve bu gönderimleri Kampanya dönemi sonunda AVEA tarafından en fazla 1 (bir) hafta içerisinde kaç adet çekiliş hakkı kazandıklarına dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir. MMS gönderildiği anda anlık bilgilendirme yapılamadığından dolayı bilgilendirme Kampanya dönemi sonunda raporlama sonrası yapılabilecektir. Kampanya süresince her bir AVEA hattının yalnızca bir defa Kampanya kapsamındaki ödülü kazanma hakkı bulunmaktadır.

5. Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 3 talihli, çift kişilik Maldiv Seyahati (05.12.2011-22.12.2011 tarihleri arasında Avea’nın belirleyeceği 4 gece 5 gün çift kişilik Maldiv seyahati, 4 yıldızlı otelde oda+kahvaltı konaklama, İstanbul/Maldiv/İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Havaalanı/Otel/Havaalanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter.) kazanacaktır.

6. Söz konusu ödülün kapsamına pasaport, vize, yurtdışı çıkış harcı, her türlü kişisel harcamalar, kahvaltı hariç yemek ve otel ekstraları v.s gibi masrafları dahil olmayıp söz konusu harcamalar ödül kazanan aboneler tarafından karşılanacaktır. Seyahat süresince kazananların ve yanında beraberinde getirdikleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan, zarardan, kayıptan ve ilgili Konsolosluğun vize vermemesinden AVEA sorumlu tutulamaz.

İşbu Kampanya’ya iştirak edenler bu şartları gayrikabili rücu kabul ve taahhüt etmiş sayılır. MMS paketine üye olan AVEA aboneleri ayda 7.99 (Yedi TürkLirası Doksandokuz Kuruşa) TL’ye üye oldukları paket kapsamında 100 (yüz) adet MMS atma hakkına sahiptirler. MMS Paketi olan AVEA aboneleri Kampanya süresince MMS Paketlerine abone kaldıkları sürece aylık 8 adet çekiliş hakkına sahip olacaklardır.

MMS paketine üyeliği olmayan AVEA aboneleri ise Standart MMS kullanımı, faturalı ve faturasız hatlar için 0,99 (Doksandokuz Kuruş) TL/ KB (KDV dahil, ÖİV hariç), olarak ücretlendirilmektedir. Kampanya süresince MMS paket üyeliği olmayan abonelerce gönderilen her bir ücretli MMS bir çekiliş hakkı sağlayacaktır. MMS paketine üyeliği olmayan AVEA aboneleri MMS attıkça çekilişe katılma haklarını arttırabilirler.Bu maddede belirtilen MMS servisine ilişkin ücretlendirme bilgileri www.avea.com.tr internet adresinden veya 444 1 500 numaralı AVEA Müşteri Hizmetleri hattından ayrıca öğrenilebilir. AVEA, ücretlerde değişiklik/güncelleme yapma hakkını saklı tutar.

7. Kampanya kapsamında AVEA tarafından ödülü almaya hak kazanan aboneler 14.10.2011 tarihinde, asil liste ve yedek liste şeklinde AVEA web sayfası (www.avea.com.tr) ve 14.10.2011 tarihli Radikal Gazetesi aracılığıyla duyurulacaktır Asil ve yedek listede yer alan kazananlara abonelerin abonelik sözleşmelerinde belirttikleri adreslerine taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden veya aboneler tarafından abonelik sözleşmelerinde bildirdikleri adreslerinin hatalı/eksik bilgi içermesinden veya AVEA’ya bildirdikleri adreslerden farklı bir adreste ikamet ediyor olmaları nedeniyle yaşanacak aksaklıklardan veya gecikmelerden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 29.10.2011 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 13.11.2011 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu belirtilen tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Ödül kazanan abonelere ödülleri ancak, abonelerin abonelik sözleşmesinde ve işbu Kampanya Şartnamesin’de belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmiş olmaları ve ödül alma tarihinde halen AVEA abonesi olmaları kaydı ile verilecektir. Aksi durumun tespiti halinde, abonenin ödül hakkı iptal edilecektir. Abonenin bu durumda AVEA’dan hiçbir hak, zarar ve sair talep hakkı bulunmamaktadır. İşbu Kampanya’ya katılan tüm katılımcılar bu hususlar kabul ederler.

8. Aboneler, kendi adlarına kayıtlı AVEA hatları ile Kampanya’ya katılabilecek olup, Kampanya’ya katılma haklarını ya da ödül alma haklarını 3. bir kişiye kullandıramaz ve/veya devredemezler. Aboneler, kazanmış oldukları hediyeyi başka bir kişiye devredemezler. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz.

9. Kampanya’ya katılanlar AVEA’nın işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran AVEA tarafından yapılacak olup, olası uyuşmazlıklarda AVEA’nın defter ve diğer her türlü kayıt, bilgi ve belgeleri kesin delil olarak esas alınacaktır.

10. Ödül kazanan abonelerin, yukarıda anılan haklarını AVEA’nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanmamalarından AVEA sorumlu tutulamayacaktır.

11. AVEA, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

12. İşbu Şartname, “MMS Çekiliş Kampanyası” için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

13. İşbu Kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.08.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2108-7186 sayılı izni ile 08.08.2011 (00.01)-08.10.2011 (23.59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.

14. AVEA’nın, işbu Kampanya Şartnamesi’nde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanya’ya katılan AVEA aboneleri yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 

Avea Müşterileri MMS Göndererek Maldivler’de Tatil Kazanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir