Bimeks Mağazalarında Cep Telefonuna 9 Ay Taksit İmkânı

Bimeks Teknoloji Mağazaları üzerinden yapacağınız Cep Telefonu alımlarında Hediye Çeki Sistemi ile Cep Telefonu – Akıllı Telefon satışlarında 9 Ay Taksit İmkânından faydalanabiliyorsunuz.

Bimeks Teknoloji Mağazaları da sisteme adapte olarak Cihaz Bedelinin %90’ı Oranında Hediye Çeki kullanma şartıyla beraber dileyen müşterilerine Kredi Kartına Taksit ile Cep Telefonu Satışı yapabiliyor.

Öncelikle Aksesuar kategorisinde satışı yapılan Hediye Çeki satışının Taksitli olarak müşteriye yapıldığı mağazalarda daha sonra Telefon satışında o çekler kullanılarak hızlı bir şekilde Taksitli Telefon Satışı yapılmış oluyor.

 

[stextbox id=”alert”]Bimeks Mağazalarında Artık AÇIK HESAP SİSTEMİ İle Alışveriş Yapabiliyorsunuz. Bi-İmza Sistemi Hakkında Bilgi Almak İçin RESME TIKLAYINIZ…[/stextbox]

Bi-İmza

Sistem içerisinde cihaz bedelinin tamamını taksit yaptırmak ise ne yazık ki, mümkün değil. Bimeks bu noktada %90 Hediye Çeki – %10 Nakit veya Tek Çekim sınırı koymuş durumda.

Buna göre 2000 TL’lik bir Akıllı Telefon almak isteyen müşteri öncelikle kasadan 1800 TL’lik Hediye Çeki alımı yapıyor ve bu çeki 9 Ay Taksit ile alıyor.

Daha sonra cihazı alan müşteri Hediye Çeki ile cihaz bedelinin 1800 TL’lik kısmını ödüyor. Kalan kısım ise Kredi Kartı Tek Çekim veya Nakit olarak sisteme giriliyor ve müşteriye telefon teslim ediliyor.

Bu noktada aklında Telefon Almak olan varsa ve Taksit Sınırı sebebiyle nakit almak zorunda kaldığını düşünen varsa en kısa sürede Bimeks Teknoloji Mağazasının yolunu tutabilirler.

Bu arada bu çalışma WEB Satışlarında geçerli değil gibi görünüyor. Sadece Mağazalarda uygulanır durumda.

Bimeks Mağazalarında Cep Telefonuna 9 Ay Taksit İmkânı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. iyi günler kolay gelsin ben taksitli telefon almak istiyorum hala bu kampaya geçerli midir ? bilgi verebilirseniz sevinirim

  Cevapla
 2. Hala geçerli mi bu kampanya bana acil cevap verebilir misinizz ?

  Cevapla
  • Ne yazık ki artık HEDİYE ÇEKLİ SATIŞ mümkün değil.

   BİMEKS’de şu an İNG Bank Kampanyası mevcut. Ama FARK Geliyor taksitte.

   Cevapla
 3. oldu tşkkürler

  Cevapla
 4. hala sürüyormu bu kampanya ????

  Cevapla
  • Bu çalışma şuan durmuş durumda. Ama İNG Bank üzerinden Dosya Masrafsız Tüketici Kredisi kullanabiliyorsunuz. Oldukça uygun komisyon oranlarında.