Facebook Hello Android Uygulaması Play Store’da Yayınlandı

Facebook veri tabanındaki numaralar sayesinde Arayanın Kim Olduğunu gösterecek olan Facebook Hello Uygulaması Google Play Store üzerinden indirilebilir hale geldi. Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, her gün farklı yeniliklerle ve uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger uygulamasını web’e getiren Facebook sonrasında ise Like Box adı verilen yenilenmiş beğeni kutusunu duyurdu. Facebook, 2015 yılı […]veri tabanındaki numaralar sayesinde Arayanın Kim Olduğunu gösterecek olan Hello Uygulaması Google Play Store üzerinden indirilebilir hale geldi.

Dünyanın en büyük sosyal ağı , her gün farklı yeniliklerle ve uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger uygulamasını web’e getiren Facebook sonrasında ise Like Box adı verilen yenilenmiş beğeni kutusunu duyurdu.

Facebook, 2015 yılı ilk çeyrek mali raporunun yayınlamasının ardından yeni bir uygulamayı daha kullanıma sundu. Facebook’un “Hello” adını verdiği uygulama, arayanlar hakkında bilgi verme, kişi engelleme, hızlı kişi ve mekan arama gibi yeteneklere sahip.

Facebook Hello Android Uygulaması Play Store'da Yayınlandı
Facebook Hello Uygulaması Play Store’da Yayınlandı

 

Facebook hesabınızla giriş yaptığınız uygulama, arayan kişi rehberinizde kayıtlı olmasa bile size kimin aradığını söyleyebiliyor. Elbette arayan kişi numarasını Facebook hesabına eklemişse.

Uygulamanın sunduğu bir diğer kolaylık ise bize arayan kişiler hakkında detaylı bilgiler sunması. Yani uygulama sayesinde arayan kişilerin doğum günü gibi tarihlerini de kolay bir şekilde öğrenebileceğiz. Bu sayede Facebook, büyük tartışmaların önüne geçmiş olabilir.

İstemediğiniz numaraları engelleme imkanı da sunan Facebook Hello, halihazırda şimdilik ABD, Brezilya ve Nijerya için aktif durumda. Ancak ilerleyen günlerde Türkiye’de de aktif olması bekleniyor.

 

Facebook Hello Android Uygulaması Play Store'da Yayınlandı
Facebook Hello Uygulaması Play Store’da Yayınlandı

Kaynak: http://shiftdelete.net/facebook-hello--icin-yayinlandi-59966

  Snapchat kendini korumaya çalışacak!
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status