Gear S3 ve Galaxy S8 Modellerinde Galaxy Note 7 Sahiplerine Özel İndirimler Yapılacak

Gear S3 ve Galaxy S8 Modellerinde Galaxy Note 7 Sahiplerine Özel İndirimler Yapılacak

Samsung Galaxy Note 7 serisinde yaşattığı hayal kırıklığı ile büyük bir müşteri kitlesini kaybetme ile karşı karşıya kalan Samsung cephesinin Samsung Gear S3 ve Samsung Galaxy S8 modelleri için yeni bir kampanya hazırlığında olduğu gelen bilgiler arasında.


serisinde yaşattığı hayal kırıklığı ile büyük bir müşteri kitlesini kaybetme ile karşı karşıya kalan cephesinin ve Samsung modelleri için yeni bir kampanya hazırlığında olduğu gelen bilgiler arasında.

Buna göre Samsung sahibi olan ve Samsung tarafından Değişim Programı kapsamında Para İadesi ya da Cihaz Değişimi yapan müşterilere SMS ve MAİL ile çeşitli indirim kuponları gönderilecek.

Bu kuponlar üzerinden gerek Samsung modeli gerekse de Samsung ailesinde ciddi indirimler kullanıcılar ile buluşmuş olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci
Samsung İade Süreci

 

Kullanıcıları Mağdur Oldu

Samsung cephesinde sorunu özellikle Mali olarak büyük bir kayba neden olurken diğer taraftan da Kullanıcı Sadakati ve Kullanıcı Memnuniyeti konularını ön plana çıkardı.

modelinin dünya çapında pazara çıktıktan sonraki 1 ay gibi bir süre içinde 2.5 Milyondan fazla satış görmesi ve bu süreç sonunda kullanıcıların Kullanım – İade – Değişim sürecinde gördükleri zararları firma bir anlamda karşılayacaktır.

Elbette ki bu sürecin geri dönüşümü olmayacaktır ancak serisinde sıkıntı yaşayan müşteriler için Samsung cephesinde ciddi bir kampanya hazırlığı var gibi görünüyor.

Özellikle serisinden sonra Para İadesi almak yerine Samsung Galaxy S7 Edge modelini tercih ederek Samsung firmasına olan güvenini gösteren kullanıcıların bu süreç sonunda daha karlı çıkması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy S8
Samsung

 

İndirimler, Hediyeler ve Diğer Detaylar Henüz Belli Değil

Gerek Samsung Genel Merkezi gerekse de şu aşamada bir kampanya ya da indirim bilgisi vermedi.

Şu aşamada Ürünlerin İade ve Değişim İşlemlerinin hızlı bir biçimde yapılması planlanıyor.

11 Kasım gibi bu sürecin tamamlanması sonrasında firmanın kendi iç dinamikleri kapsamında bir Müşteri Memnuniyeti Kampanyası başlatması ve kullanıcılardan bir anlamda Özür Dilemesi bekleniyor.

Bakalım bu süreç nasıl işleyecek ve gerçek anlamda Samsung cephesinden nasıl bir indirim ve kampanya bilgisi gelecek.

  Android ve Samsung Mobil Pazarda Açık Ara Lider

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status