Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Geçtiğimiz günlerde güncelleme alarak daha Stabil bir hale kavuşmayı amaçlayan Sony Xperia Z modelinde bazı kamera sorunları başlamış durumda. Türkiye pazarında ve Global Pazarda güncelleme alarak yeni sürüm ile Xperia Z modelini kullanan bazı kullanıcılar fotoğraf çekimi yaparken kendiliğinden ortaya çıkan siyah noktalar ile bu aralar dertteler. Güncelleme sonrasında baş gösteren sorun her cihazda yok. […]Geçtiğimiz günlerde güncelleme alarak daha Stabil bir hale kavuşmayı amaçlayan modelinde bazı kamera sorunları başlamış durumda.

Türkiye pazarında ve Global Pazarda güncelleme alarak yeni sürüm ile modelini kullanan bazı kullanıcılar fotoğraf çekimi yaparken kendiliğinden ortaya çıkan siyah noktalar ile bu aralar dertteler.

Güncelleme sonrasında baş gösteren sorun her cihazda yok. Ancak Yerli ve Yabancı forum sitelerinde bu sorunu yaşayan birçok kullanıcının olduğunu görebiliyoruz.

Bazı kullanıcılar firması ile görüşmeye başlamış durumdalar. İlk etapta Güncelleme Sorunu olarak algılanan sıkıntı için Teknik Servis noktasında bir çözüm bulmak üzere birkaç ürünü çağırmış durumda.

Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu
Güncelleme Alan Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Sizde eğer Sony modelini kullanıyor ve güncelleme aldıktan sonra bu sorunu yaşıyorsanız Sony ile görüşmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

 

 

  HTC One ve Xperia Z Modelleri İçin Android 4.3 Güncellemesi Yolda
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status