Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Geçtiğimiz günlerde güncelleme alarak daha Stabil bir hale kavuşmayı amaçlayan Sony Xperia Z modelinde bazı kamera sorunları başlamış durumda. Türkiye pazarında ve Global Pazarda güncelleme alarak yeni sürüm ile Xperia Z modelini kullanan bazı kullanıcılar fotoğraf çekimi yaparken kendiliğinden ortaya çıkan siyah noktalar ile bu aralar dertteler. Güncelleme sonrasında baş gösteren sorun her cihazda yok. […]


Geçtiğimiz günlerde güncelleme alarak daha Stabil bir hale kavuşmayı amaçlayan modelinde bazı kamera sorunları başlamış durumda.

Türkiye pazarında ve Global Pazarda güncelleme alarak yeni sürüm ile modelini kullanan bazı kullanıcılar fotoğraf çekimi yaparken kendiliğinden ortaya çıkan siyah noktalar ile bu aralar dertteler.

Güncelleme sonrasında baş gösteren sorun her cihazda yok. Ancak Yerli ve Yabancı forum sitelerinde bu sorunu yaşayan birçok kullanıcının olduğunu görebiliyoruz.

Bazı kullanıcılar firması ile görüşmeye başlamış durumdalar. İlk etapta Güncelleme Sorunu olarak algılanan sıkıntı için Teknik Servis noktasında bir çözüm bulmak üzere birkaç ürünü çağırmış durumda.

Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu
Güncelleme Alan Xperia X Modelinde Kamera Sorunu

Sizde eğer Sony modelini kullanıyor ve güncelleme aldıktan sonra bu sorunu yaşıyorsanız Sony ile görüşmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

 

 

  Kablosuz Şarj Teknolojisi 2018 Yılında Standart Teknik Özellikler Listesine Girecek
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status