HTC Artık Ekranlarına KASKO İmkânı Sunacak

Akıllı Telefonların en can alıcı noktaları her modelde büyüyen ve her büyüme sonrasında kırılma riski biraz daha artan ekranları.

Bu kapsamda da ilk olarak Apple tarafından başlatılan Apple Care sistemi ile gündeme gelen Ekstra Garanti ve Kasko işlemleri HTC tarafından da kullanıcılarına sunulmaya başlanacak.

HTC firmasının Amerika Birleşik Devletleri kanadı tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bir bilgiye göre HTC One, HT One 2 gibi modellerden başlayarak HTC serisine ait, Pazara yeni çıkan ürünlere satış sürecinden sonra Kasko yapılabilecek.

Firma henüz resmi olarak bu konuda bir adım atmış olmasa da ABD Kanadından gelen bilginin resmi olması bu yönde çalışmaların olduğunun göstergesi.

HTC Artık Ekranlarına KASKO İmkânı Sunacak
HTC Artık Ekranlarına KASKO İmkânı Sunacak

Ülkemizde bu Kasko sürecinin ne zaman başlayacağı, Hangi ürünleri kapsayacağı, yeni alımlarda mı yoksa Garanti süresi dolmamış eski satışlarda da geçerli olup olmayacağı ise henüz belli değil.

HTC tarafından ürünlere ek olarak sunulacak Kasko İşleminin ek bir ücretle tüketiciye sunulması bekleniyor. Yani her satışta HTC Kasko paketi size sunulmayacak. İsteyen ek bir bedel ödeyerek bunu HTC firmasından satın alabilecek.

HTC Kasko Paketi ile ilerleyen günlerde size daha net ve detaylı bilgiler sunuyor olacağız.

HTC Artık Ekranlarına KASKO İmkânı Sunacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir