HTC One M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor

HTC tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde Türkiye pazarında satışa sunulan HTC One (M7) modeli için ilk güncelleme hazırlıkları tamamlanmış durumda. Android 4.2 Jelly Bean ve Sense 5.1 Güncellemesi için geri sayım başlamış durumda. Android İşletim Sisteminin 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile karşımıza çıkan ve Samsung Galaxy S4 modelinin Android İşletim Sisteminin 4.2.2 Jelly Bean sürümü […]tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde Türkiye pazarında satışa sunulan (M7) modeli için ilk güncelleme hazırlıkları tamamlanmış durumda. Android 4.2 Jelly Bean ve Sense 5.1 Güncellemesi için geri sayım başlamış durumda.

Android İşletim Sisteminin 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile karşımıza çıkan ve Samsung Galaxy S4 modelinin Android İşletim Sisteminin 4.2.2 Jelly Bean sürümü ile çıkmasının ardından eleştiri alan veya diğer adıyla modeli için ilk güncelleme Mayıs ayı bitmeden tarafından dağıtılmaya başlanacak gibi görünüyor.

Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü karşımıza çıkmayı bekleyen  modeline ayrıca Sense 5.1 sürümü de eklenmiş olacak. Bu sayede Sense 5.0 sürümünde yenilenen ancak kullanıcılar tarafından eleştiri alan birçok sorunda halledilmiş olacak.

  ButterFly 2 Modeli İle HTC Gelecek Seneye Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor
HTC One M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor
HTC M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor

Üretim bandında yaşadığı sorunlardan sonra Mart 2013 gibi pazara çıkması gerekirken Mayıs 2013’de pazara çıkan ve Türkiye pazarında hızla tükenen HTC modeli bu güncelleme ile daha da fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

Üretim bandındaki sorunlarını aşması durumunda HTC ve Samsung Galaxy S4 modelleri pazarda çok rahat bir savaşa girebilir gibi görünüyor. Özellikle kasa yapısı ile ön plana çıkan HTC One modeli ses çıkışı ile de alkışı hak ediyor.

HTC One modelinin güncellemeleri ile birlikte HTC One X, HTC ButterFly gibi bazı modellere de HTC Sense 5 güncellemesi gelmesi bekleniyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status