HTC One M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor

HTC One M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyortarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde Türkiye pazarında satışa sunulan modeli için ilk güncelleme hazırlıkları tamamlanmış durumda. Android 4.2 Jelly Bean ve Sense 5.1 Güncellemesi için geri sayım başlamış durumda.

Android İşletim Sisteminin 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile karşımıza çıkan ve Samsung Galaxy S4 modelinin Android İşletim Sisteminin 4.2.2 Jelly Bean sürümü ile çıkmasının ardından eleştiri alan veya diğer adıyla M7 modeli için ilk güncelleme Mayıs ayı bitmeden HTC tarafından dağıtılmaya başlanacak gibi görünüyor.

Android 4.2.2 Jelly Bean sürümü karşımıza çıkmayı bekleyen HTC  modeline ayrıca HTC Sense 5.1 sürümü de eklenmiş olacak. Bu sayede Sense 5.0 sürümünde yenilenen ancak kullanıcılar tarafından eleştiri alan birçok sorunda halledilmiş olacak.

  HTC ButterFly S Modeli Resmi Olarak Duyuruldu
HTC One M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor
HTC M7 İçin Android 4.2 Güncellemesi Geliyor

Üretim bandında yaşadığı sorunlardan sonra Mart 2013 gibi pazara çıkması gerekirken Mayıs 2013’de pazara çıkan ve Türkiye pazarında hızla tükenen modeli bu güncelleme ile daha da fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

Üretim bandındaki sorunlarını aşması durumunda ve Samsung Galaxy S4 modelleri pazarda çok rahat bir savaşa girebilir gibi görünüyor. Özellikle kasa yapısı ile ön plana çıkan modeli ses çıkışı ile de alkışı hak ediyor.

HTC One modelinin güncellemeleri ile birlikte HTC One X, HTC ButterFly gibi bazı modellere de HTC Sense 5 güncellemesi gelmesi bekleniyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status