HTC One (M7) Modelinin Batarya Değerleri ve Batarya Ömrü

HTC tarafından pazara sunulan HTC One (m7) modelinin satışları başladı. Ve en çok akla takılan konulardan birisi olan HTC One Batarya Süresi ortaya çıkmaya başladı.

Normal bir kullanıcı olarak yaptığımız testlerde 2300 mAh’lik bir bataryaya sahip olan HTC ONE modelinin ortalama olarak 24 saatten fazla dayandığını gözlemledik.

Gün içerisinde 20’den fazla telefon görüşmesinin yanında Fotoğraf çekimi, BlinkFeed kullanımı ve diğer özelliklerin de kullanıldığı, uygulama yüklemesinin yapıldığı HTC One modeli sabah 09.00 ile gece 24.00 arasında cihazdaki gücün sadece %49’luk kısmını tüketmişti.

HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Bu sistem ile ilerlediğimiz de çok fazla oyun oynamayan veya devamlı vide0 dinlemeyen birisi için HTC One (M7) modeli ortalama olarak 24 Saat ile 30 Saat arasında bir kullanım ömrü ile kullanıcıya sunulmuş durumda.

BlinkFeed senkronizasyonunu kapatarak Mobil İnternet işlevini de devre dışı bırakmanız durumunda cihazın bataryası 48 saatlik periyodu rahatlıkla devirecek gibi görünüyor.

 

HTC One (M7) Modelinin Batarya Değerleri ve Batarya Ömrü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. bu özellikte bir cihaz için gerçekten iyi bir süre eğer iki gün dayanırsa harika bir sonuç elde etmiş olur. dokunmatiklerin ömrü 24 saati geçmiyor

    Cevapla