HTC One X+ Modeli Avea İle Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Avea, HTC nin güçlü donanım ve tasarımı ile oldukça başarılı bir görünüm sergileyen akıllı telefonu HTC One X+ modelinin satışına sözleşmeli ve normal paketler ile başladı.

Avea piyasaya sürdüğü akıllı telefon hakkında bayileri kanalıyla abonelerine ve Avea Bayilerinden cihaz alacak olan potansiyel müşterilerine detaylı bilgiler sunarken aynı zamanda yayınladığı basın bülteninde de bu bilgilerin çok daha geniş kitlelere ulaşması için de ayrıca çaba sarf ediyor. Sözü edilen bülten de yer alan bilgileri şu şekilde özetleyebiliriz..

Sahip olduğu en önemli özelliği yüksek performans gücü olan HTC One X Plus, müşterileri cezbedecek birçok teklifle Avea İletişim Merkezlerinde yerini almış durumda.

HTC One X Plus Modeli Avea İle Satışa Çıkıyor
HTC One X Plus Modeli Avea İle Satışa Çıkıyor

Avea teknolojinin en son trendlerinden biri olarak gördüğü HTC One X+’ i 4 ayrı teklifle müşterilerine sundu. HTC nin en iyi android telefonu olarak duyurulan One X+ yı tercih eden müşterilere yüksek performanslı Urbeats kulaklık ise Avea’dan hediye.

Avea’nın S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında müşteriler bu ürüne 2 şekilde sahip olabilecekler:

  • İlk 3 ay 100 MB internet kullanımının hediye edileceği Tarifeye Ek Ödeme paketi ile ayda 62 TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle,

1000 dk.+1000SMS+2 GB’lik Her Şey Dâhil Paket ile. HTC One X+ i peşin fiyatına elde etmeyi düşünen Avea’lılar KDV dâhil sadece 1999 TL ye bu telefona sahip olurken ilk 3 ay 250 MB internet paketini de ücretsiz elde edebiliyor.

Peki, nedir HTC One X+ yı bu kadar özel kılan özellikleri? Dilerseniz kısaca bunlara bir göz gezdirelim;

  • 1.7 GHz dört çekirdekli işlemcisine,64 GB depolama alanına ve uzun pil ömrüne sahip olan telefon aynı anda hem HD video kaydı hem de fotoğraf çekimi yapan başarılı bir kamera özelliği,
  • Tüm içerikleri kablosuz olarak televizyon ekranına aktarılabilen HTC Media Link HD donanımı,
  • Minimalist ve simgesel tasarıma sahip olan HTC One X+ video ve animasyonlara hızlı bir şekilde erişimi sağlamasının yanında, eşsiz görüntü kalitesi,
  • 4.7’lik inç ve 134x70x11 mm’lik boyuta sahip, 141 gr ağırlığındaki akıllı telefon, Beats Audio ve özel donanımsal arka amfisiyle kullanıcılarına stüdyo kalitesinde müzik keyfi yaşatan akıllı telefon bu özellikleriyle farkını çoktan gözler önüne sermiş durumda.

Görüldüğü üzere Avea farklı seçeneklerle birlikte yüksek teknolojiyi buluşturarak ürünü daha da cezbedici hale getirmesinin yanında müşterilerini memnun etme açısından da oldukça başarılı adımlar atıyor.

HTC One X+ Modeli Avea İle Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir