HTC One X ve One X+ İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Doğrulandı

2013 yılının Amiral Gemisi olarak pazara sunulan HTC One modeli için Android 4.2.2. Jelly Bean güncellemesi ve Sense 5.1 ara yüz güncellemesi duyurusundan sonra şimdi de HTC One X ve HTC One X+ modelleri için bir duyuru yayınlandı.

HTC Rusya kaynaklı olarak yayınlanan mesaja göre HTC One modeline Haziran ortasında Android 4.2.2 Güncellemesi gelecek. Sonrasında ise yine Haziran 2013 içerisinde HTC One X ve HTC One X Plus için Android 4.2.2 Jelly Bean ve Sense 5.0 güncellemesi sunulacak.

Android 4.2 Jelly Bean işletim sisteminin uyarı çubuğuna entegre ettiği hızlı ayar menüsü ve Daydream ekran koruyucusunu beraberinde getirecek. Tayvanlı üreticinin üretici yazılımına eklediği yenilikler ise şöyle; ana ekran düğmesiyle alakalı yeni seçenekler, uygulama menüsünde bazı değişiklikler, durum çubuğunun yüzde değerini gösteren yeni pil simgesi.

HTC One X ve One X+ İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Doğrulandı
HTC One X ve One X+ İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Doğrulandı

Önümüzdeki günlerde HTC One kullanıcılarına ulaşmaya başlayacak Android 4.2.2 yükseltmesinin One X ve One X+‘ya ne zaman ulaşacağı bilinmiyor.

HTC son dönemde kullanıcılarından aldığı Geç Güncelleme Yapılıyor şikayetlerini dikkate alarak üst seviye 3 modeline bir güncelleme yapmış durumda. Bakalım alt modeller için bir güncelleme gelecek mi?

 

HTC One X ve One X+ İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Doğrulandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum

 1. One x plus sahibiyim ve dün itibari ile 4.2.2 güncellemesini almış bulunuyorum

  Cevapla
 2. 1700 tl verdim one x aldım tamam tlfdan memnunum ama bu güncelleme işleri mide bulandırıyor daha 1 yıl oldu tlf cıkalı adamlar rica minnet güncelleme yolluyor belki çok gereksiz şeyler ama 2 alt modele vermemesi son derece lakayit bir durum iphone da adam bir güncelleme veriyor aynı anda ve tüm telefonlara veriyorlar .sanırım bir sonraki tlf um iphone alacak derler ya sinek birşey değil mide bulandırıyor :))

 3. one x+ sahibiyim. ama hala güncelleme yok.

  Cevapla
 4. güncelleştirme geldiğinde görüntülü arama eklenecekmi 2000 lira para verdik görüntülü arama yok olacak şeymi verdiğim para haram zıkkım olsun

  Cevapla
 5. One x plus sahibiyim. Bilindiği üzere güncelleme halen gelmedi. BEKLEMEDEYİZ..

  Cevapla