Huawei Ascend G700 Modeli Uygun Fiyatı İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Çin’li üretici Huawei tarafından Avrupa Pazarında satışına başlanılan ve birkaç ay içerisinde Türkiye pazarında da satışı başlayacak olan Huawei Ascend G700 modeli Uygun Fiyatı ve Üstün Özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Ascend G700 modeli 1,2 GHz’lik hıza sahip Dört Çekirdekli işlemcisi ile öncelikle performans noktasında rakiplerinden geri kalmadığını gösteriyor. Sunduğu 2 GB Ram ve 8 GB Dahili Depolama Alanı ile de bir anlamda rekabette bir adım öne geçmiş oluyor.

Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile kullanıcı karşısına çıkan Ascend G700 modeli 5 inçlik 1280*720 piksellik HD ekran ailesi ile görüntü kalitesinden de ödün vermediğini göstermiş oluyor.

Huawei Ascend G700 Modeli Uygun Fiyatı İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor
Huawei Ascend G700 Modeli Uygun Fiyatı İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Çift Sim Kart desteği ile gelen ve yanında birden fazla telefon taşıyanları da rahatlatmayı amaçlayan Huawei G700 modeli 8 MP Arka ve 1.2MP Ön Kamerası ile de çekimlerde oldukça başarılı bir performans sergilemeyi başarıyor.

64 GB’a kadar Micro SD Kart desteği sunan Huawei G700 modeli ayrıca 4G LTE Desteği ile de ülkemizde satılan birçok modelin üstüne çıkmayı başarıyor.

Avrupa satış fiyatı olarak 299 Euro seviyesinde bir etiket belirlenen Huawei Ascend G700 modeli ülkemizde de 700 – 1000 TL arasındaki bir fiyattan satışa girecek gibi görünüyor.

Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Avea gibi GSM firmalarının da yakın dönemde Huawei Ascend G700 modelini Sözleşmeli olarak satışa sunabileceği gerçeği ile birlikte ülkemizde oldukça iyi satış rakamlarına ulaşması içten bile değil.

Hali hazırda 599 – 650 TL arasından satışı yapılan General Mobile Discovery ve 699 TL den satışı devam eden Casper VİA 3216 modellerinden sonra Huawei Ascend G700 modeli rekabetin daha da kızışmasına ve kullanıcı adına seçeneklerin artmasına sebep olacaktır.

 

Huawei Ascend G700 Modeli Uygun Fiyatı İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir