iPhone 8’in son sızıntıları!

iPhone 8’in son sızıntıları!

Son zamanlarda sürekli ortaya çıkan sızıntılarla gündemde kalmayı başaran iPhone 8 ile ilgili bir sızıntı daha meydana çıktı. Uzun süredir en çok merak edilen konu olan parmak izi tarayıcısı ile ilgili yeni prototip tasarımı olduğu ortaya çıktı!   iPhone 8, Apple firmasının gözdesi olarak uzun süredir Apple hayranları tarafından büyük bir merak ile bekleniyordu. Son […]


Son zamanlarda sürekli ortaya çıkan sızıntılarla gündemde kalmayı başaran ile ilgili bir sızıntı daha meydana çıktı. Uzun süredir en çok merak edilen konu olan parmak izi tarayıcısı ile ilgili yeni prototip tasarımı olduğu ortaya çıktı!

 

, firmasının gözdesi olarak uzun süredir hayranları tarafından büyük bir merak ile bekleniyordu. Son zamanlarda hakkındaki donanımsal ve tasarımla ilgili sızıntılar bu gözde telefonunun bekleyenlerin kafasında bir model oluşmasında yardımcı oldu. Sızıntılar sonunda fark ediyoruz ki hakkında neredeyse kesin olan iki kısım var. Bunların ilki ekran/kasa oranı dediğimiz niteliğin iyileştirilmiş olması, diğer ise cihazın AMOLED ekran teknolojisi ile gelecek olması. Yıllardır LCD panel ile akıllı telefonlar üreten firmasının AMOLED ekrana sahip iPhone’unun nasıl görüneceği büyük bir merak konusu.

  iPhone 3GS Modeli Satıştan Kaldırılıyor

Değinilmesi gereken diğer bir nokta ise insanların en çok soru sorduğu ve merak ettiği Touch ID kısmı. Çerçevesiz olarak gelecek olan ’de home butonu olmayacak bu yüzden Touch ID’nin nasıl olacağı merak ediliyordu. İddialardan en parlak olanı ekrana gömülü parmak okuyucu sensörü olmasıydı fakat buna bazı kesimler yüksek ihtimal vermiyor. Ortaya çıkan yeni görüntüler parmak izi okuma sensörünün yerinin logosunun hemen altına yerleştirildiğini gösteriyor. Elbette bu prototip olduğu için ’in parmak izi okuma sensörünün yerinin kesin olarak orada olacağını kanıtlamıyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status