Kurşun Geçirmez iPad Kılıfı Geliyor

Kurşun Geçirmez iPad Kılıfı Geliyor

iPad için çeşitli aksesuar üreten firmalar artık kantarın topuzunu biraz kaçırmaya başladılar. Bu kaçırmalardan birisi de iPad için üretilen Kurşun Geçirmez Kılıf olacak gibi görünüyor. Aksesuar üreticisi bir firma tarafından yakın dönemde satışa sunulması beklenilen Kurşun Geçirmez iPad Kılıfı 9 mm’lik bir tabancadan çıkan kurşunu iPad’e zarar vermeden durdurabiliyor. Kimlerin bu ürünü tercih edeceği veya […]yorumlar.net

için çeşitli aksesuar üreten firmalar artık kantarın topuzunu biraz kaçırmaya başladılar. Bu kaçırmalardan birisi de için üretilen Kurşun Geçirmez Kılıf olacak gibi görünüyor.

Aksesuar üreticisi bir firma tarafından yakın dönemde satışa sunulması beklenilen Kurşun Geçirmez Kılıfı 9 mm’lik bir tabancadan çıkan kurşunu iPad’e zarar vermeden durdurabiliyor.

Kurşun Geçirmez iPad Kılıfı

Kimlerin bu ürünü tercih edeceği veya satılıp satılmayacağı bilinmese de son dönemde firmalar tarafından iPad için çıkarılan ilginç ürünlerden birisi olacağı kesin.

Zaman içerisinde Savaş çıkar veya Savaş Muhabiri olmak için bir bölgeye gönderilirseniz sizde bu tarz bir şey düşünebilirsiniz. Hem sizi hem de iPad’i korumak için.

  Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status