Motorola Moto X Modeli Nano Sim Kart İle Pazara Çıkacak

Motorola ve Google tarafından Ağustos ayının başında tanıtılması beklenilen Motorola Moto X modelinin bir özelliği daha basına sızdırıldı.

Gelen bilgilere göre son dönemde özellikle Yeni Nesil Akıllı Telefon modellerinde görmeye alıştığımız Nano Sim Kart Teknolojisi Google ve Motorola işbirliği ile çıkarılan Moto X modelinde de tercih edilecek.

Daha küçük boyutlarda olması ve bu sebeple de cihaz üzerinde fazla yer kaplamaması sebebiyle Yeni Nesil Telefon Modellerinde kullanılmaya başlanılan Micro Sim Kart ve Nano Sim Kart teknolojileri gelecek birkaç sene içerisinde pazara çıkacak Tüm Akıllı Telefon modellerinde kendisine yer bulacak gibi görünüyor.

İlk olarak ABD merkezli olarak satışına başlanacak olan Motorola Moto X modeli göreceği ilgiye göre daha sonrasında Avrupa ve Asya pazarında da satışa çıkacak. Ama yeterli ilgiyi görmemesi durumunda Motorola ve Google firmalarının ürünü Amerika Pazarı dışında bir pazarda satmayacağı konusunda bazı bilgiler basına sızdırılmış durumda.

Motorola Moto X Modeli Nano Sim Kart İle Pazara Çıkacak
Motorola Moto X Modeli Nano Sim Kart İle Pazara Çıkacak

Birkaç gün içerisinde Resmen açıklanacak olan modelin özellikleri ile de karşınızda olacağız ve o zaman tahmini satış rakamı ile birlikte hangi pazarlarda da satışa çıkacağı bilgisini verebileceğiz.

 

Motorola Moto X Modeli Nano Sim Kart İle Pazara Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Samsung s4 getirtim yurt dışından kayit yaptirdim vergi dairesinden vedofone da bilgi verdin yaklasik 10 gundur bekliyorum ne zaman acilir sizce iyi gunler

    Cevapla