Online Olarak Kitap Satın Alabileceğiniz Güvenilir e-Ticaret Siteleri

İnternetten kitap almayı planlıyorsunuz ancak kitabın size ulaşıp ulaşmayacağı konusunda endişe duyuyorsanız sizler için Güvenilir Online Kitap Alma Sitelerini sıraladık.

Öncelikli olarak pazardaki tüm güvenilir siteleri buraya ekledik dersek yalan olur. Çünkü irili ufaklı o kadar fazla site var ki hepsini sıralamak mümkün değil.

Bu sebeple bizde daha çok ismi duyulan, son dönemde ciddi bir müşteri kitlesine ulaşan siteleri sıralayalım istedik.

Artık sizde alacağınız kitabı farklı kampanya ve indirimleri göz önüne alarak bu siteler üzerinden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kitap

Güvenilir Online Kitap Alma Siteleri

 • Kitapyurdu

Yıllardır pazarda olan ve ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan site üzerinden farklı kampanyaları takip ederek Uygun Fiyata Kitap Satın alabilirsiniz.

 • İdefix

Sektörün uzun soluklu sitelerinden bir tanesi de İdefix.com adresidir. Yıllardır istikrarlı bir şekilde satış yapan firma üzerinden de rahatlıkla kitap alışverişi yapabilirsiniz.

 • D&R

Reel olarak satış noktalarına sahip olan D&R aynı zamanda Online Satış yapan bir siteye de sahip. Kargo sürelerinde ara ara sıkıntılar yaşansa da buradan da güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz mümkündür.

 • Babil

Son dönemin yükselen sitelerinden birisi olan Babil.com adresi farklı içeriklere sahip kitapları bünyesinde barındıran ve bu sektörde isim yapmayı başaran sitelerden bir tanesidir.

 • KitapSeç

2009 yılında Ankara merkezli olarak kurulan KitapSeç adresi son dönemde ciddi anlamda geniş bir kitap çeşitliliğine ulaşmış durumda.

 • İşler Kitapevi

Reel olarak kitapçılık yapan ve daha sonra Online Satışa yönelen firmalardan birisi de İşler Kitapçılık. Gönül rahatlığı ile bu siteden de alışveriş yapabilirsiniz.

 • Pegem

Özellikle KPSS; ALES, DGS, YDS, TYT, YKS gibi ÖSYM merkezli sınavlar için kitapları bünyesinde bulunduran site zaten bu sektörün bilinen sitelerinden bir tanesi.

 • TveK

Daha önce NT olarak bildiğimiz daha sonrasında ise satılarak TveK firmasının kendi web sitesi üzerinden de kitap alışverişi yapabilirsiniz.

 • İnkilap

İnkilap Kitapevi tarafından açılan web sayfası üzerinden birçok farklı alandaki kitaba tek bir nokta üzerinden erişebilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 • Kodlab

Yine bir kitapevi tarafından açılan site daha. Özellikle eğitim alanında kitaplar sunan Kodlab Yayıncılık bu alana ilgi duyanların sıkça ziyaret ettiği online satış noktalarından birisi.

 • N11

Birçok firmayı bünyesinde bulunduran bir Pazar yeri olma özelliğini taşıyan N11 tabi ki birçok kitapçıyı da bünyesinde barındırıyor. Satıcı detaylarına bakarak N11.com adresi üzerinden de kitap alımı yapabilirsiniz.

 • HepsiBurada

Online cephede her türlü ürün satışı yapan sitelerden birisi olan HepsiBurada adresinden de yine satıcı profillerini inceleyerek alışveriş yapmanız mümkündür.

Online Olarak Kitap Satın Alabileceğiniz Güvenilir e-Ticaret Siteleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir