Pasaport Kayıt İşlemleriOperatörler iPad Air ve iPad Mini Retina İçin Beklemede

Operatörler iPad Air ve iPad Mini Retina İçin Beklemede

Apple kendi ekosistemi içerisinde geliştirdiği ve bir adım ileri taşıdığı Apple iPad Air ve Apple iPad Mini Retina modellerini açıklarken GSM Operatörleri de kendi reklam çalışmalarına başladılar. Turkcell, Avea ve Vodafone Apple kanadından açıklamalar yapılırken Twitter üzerinden hızlı bir şekilde modellerin çok yakında Sözleşmeli ve Sözleşmesiz olarak kendileri tarafından da satışa sunulacağı bilgisini geçmeye başladılar. […]


kendi ekosistemi içerisinde geliştirdiği ve bir adım ileri taşıdığı iPad Air ve iPad Mini Retina modellerini açıklarken GSM Operatörleri de kendi reklam çalışmalarına başladılar.

Turkcell, Avea ve Vodafone Apple kanadından açıklamalar yapılırken Twitter üzerinden hızlı bir şekilde modellerin çok yakında Sözleşmeli ve Sözleşmesiz olarak kendileri tarafından da satışa sunulacağı bilgisini geçmeye başladılar.

1 Kasım 2013 tarihinde Türkiye’nin aralarında bulunmadığı 41 ülkede satışına başlanacak olan Apple iPad Air modeli ile henüz ne zaman pazara sürüleceği belli olmayan Apple iPad Mini Retina modelinin öncelikle Spot Pazarda sonrasında da resmi kanallar ile satışta olması bekleniyor.

Operatörler iPad Air ve iPad Mini Retina İçin Beklemede
Operatörler iPad Air ve iPad Mini Retina İçin Beklemede

İpad Mini Retina ve Air modellerinin 2013 senesi bitmeden ülkemizde satışa girmesi ve resmi olarak satışına başlanması bekleniyor. Tabi ki henüz fiyat noktasında da bir açıklama yapılamadı için fiyat seviyesi de bir anlamda sürpriz olacak.

  Ucuz iPhone Söylentisine Apple’dan Jet Yalanlama

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status