Samsung Galaxy Note 8 Kullanıcı Yorumları (Öneri, Soru, Sorun ve Şikâyet)

Samsung Galaxy Note 8 Kullanıcı Yorumları (Öneri, Soru, Sorun ve Şikâyet)

’un yeni Amiral Gemisi modeli ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye, Sorunlar ve Şikâyetleriniz ile alakalı çözüm önerileri sunmaya ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmeye çalışıyor olacağız.

Galaxy Note 7 modelinin pazardan çekilmesinden dolayı Galaxy Note 5 modelinden sonraki en üst düzey Note modeli olan, S-Pen Özellikleri ve Donanımsal Yapısı ile kullanıcılara çok fazla şey vadeden Note 8 modeli ile alakalı Sıkça Sorulan Soruları da sizler için bir araya getirmeye çalıştık.

Öncelikli olarak sizlerin sorması muhtemel bazı soruları cevaplandırıp sonrasında da modelinin Kullanıcı Yorumlarına bir göz atalım dilerseniz.

 

Samsung Galaxy Note 8

 

– Sıkça Sorulan Sorular

Note 8 ailesi ile alakalı olarak aklınıza takılacağını düşündüğümüz soruların cevapları şu şekildedir.

 

Görüntülü Görüşme Yapabilir miyiz?

Note 8 modeli gerek 3G üzerinden gerekse de İnternet üzerinden Görüntülü Görüşme Yapabilmenize imkân sağlamaktadır.

 

Depolama Alanı Nedir? Hafıza Kartı Desteği Var mı?

Ülkemizde 64 GB’lık modeli satışa sunulacak iken yurtdışında 128 GB veya 256 GB depolama alanına sahip modelleri de satılacaktır. Micro SD Kart desteği vardır. 256 GB’a kadar Micro SD Kart eklemesi yapabilirsiniz.

 

Note 8 Kalemini Nereden Satın Alabilirim?

Samsung Galaxy Note 8 modelinin kalemini kırmanız ya da kaybetmeniz durumunda servisi ile görüşerek kalem temini yapabilirsiniz. Dışarıdan alacağınız kalemlerin orijinal olmama ve cihaza zarar verme ihtimalini unutmayınız

Note 8 Kalemini Ters Takabilir miyim?

Samsung Galaxy Note 5 modelinde yaşanan kalemi ters takma sorunu Note 7 modelinde çözülmüştü. Samsung Galaxy Note 8 modelinde de bu şekilde bir sorun yaşamanız ihtimal dâhilinde değildir.

 

Galaxy Note 8 Renk Seçenekleri

 

Samsung Galaxy Note 8 – Soru – Sorun ve Şikayetler

Galaxy Note 8 modeli ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm Soruları buradan bizlere sorabilir, ürünü almadan önce aklınızdaki sorulara cevap arayabilirsiniz.

Aynı şekilde cihazla alakalı tüm Şikayet ve Sorunlarınızı da bizlere ulaştırabilirsiniz. Gerek biz gerekse de diğer ziyaretçilerimiz sorunlarına çözüm önerileri sunacak ve cihazınızı daha performanslı bir şekilde kullanmanıza imkan sağlayacaklardır.

Aynı şekilde cihazla alakalı önerilerinizi de bizlere ulaştırabilirsiniz. ekibinin bu önerileri değerlendirmeye alacaklarını rahatlıkla belirtebiliriz.

 

Samsung Galaxy Note 8 Kullanıcı Yorumları

Cihazla alakalı tüm Olumlu ve Olumsuz yorumlarınızı bizlere YORUM kısmı üzerinden ulaştırabilirsiniz. Bu sayede cihaz almaya karar verme aşamasında olan diğer kullanıcılar da gelen yorumlara göre cihazı almaya ya da almamaya karar verebilirler.

Objektif olarak cihazla alakalı olarak yapılan tüm yorumlar kontrol edilerek paylaşılacaktır. Etik ve Ahlaki değerlere uygun olmayan yorumlar ise ne yazık ki otomatik olarak silinecektir.


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status