Samsung Galaxy Note 8 Kutusundan Kablosuz Kulaklık Çıkacak

Samsung Galaxy Note 8 Kutusundan Kablosuz Kulaklık Çıkacak

ETnews isimli sitenin haberine göre 23 Ağustos tarihinde lansmanı yapılacak olan Samsung Galaxy Note 8 modelinin kutusundan AKG imzalı, Icon X serisine benzer bir Kablosuz Kulaklık çıkacak.ETnews isimli sitenin haberine göre 23 Ağustos tarihinde lansmanı yapılacak olan Galaxy modelinin kutusundan AKG imzalı, Icon X serisine benzer bir Kablosuz Kulaklık çıkacak.

Geçtiğimiz sene Galaxy serisi ile ciddi bir prestij kaybına uğrayan Note serisini yeniden canlandırmak isteyen firması bu sebeple de modeli için farklı özelleştirmeler peşinde.

Daha önceki sızıntılarda Çift Kameralı Yapıya sahip olacağı neredeyse artık kesinleşen serisinin kutusundan ise Kablosuz Kulaklık çıkarsa büyük bir artı olacaktır cihaz adına.

 

Note 8 - Kılıf

 

Dağıtılacak Olan Kulaklıklar Icon X Serisi Olabilir

Kablosuz Kulaklık olarak kutudan çıkacağı iddia edilen modelin Icon X serisi veya bu seriye tasarım olarak oldukça fazla benzeyen bir başka model olacağı konuşuluyor.

Fiyatı sebebiyle kullanıcıların çok fazla ilgi göstermediği Icon serisi bu sayede birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanacak ve doğal olarak pazarda kitleler üzerinden reklam edilmiş olacak.

Ancak şu aşamada bu konu tamamen sızıntılardan ibaret. Yani modelinin kutusundan bir önceki seride olduğu gibi yine AKG imzalı kablolu bir kulaklığın çıkma ihtimali de oldukça yüksek.

 

Samsung Galaxy Note 8 Modeli

 

Tüm Soruların Cevapları 23 Ağustos’ta Verilecek

serisinin resmi olarak 23 Ağustos 2017 tarihinde duyurulması bekleniyor.

Cihazların hızlı bir şekilde Eylül ayı itibari Amerika, Asya ve Avrupa pazarında satışa sunulacak.

Ürünün satış rakamları ise şimdiden 800 Dolar – 1.000 Dolar seviyelerinde dolaşmaya başlamış durumda. Bu rakamlara bakıldığında da ülkemizdeki satış rakamlarının 5.000 TL seviyesine çıkması kuvvetle ihtimal.

 

 

Samsung Galaxy Note 8 Tanıtım

 

Sahiplerine Özel İndirim

Samsung cephesinden birde kampanya bekleniyor.

Daha önce Samsung Galaxy Note 7 alan ancak patlama sorunu cihazlarını iade ederek Samsung Galaxy S7 Edge almak zorunda kalan kullanıcılar ciddi bir kampanya beklentisine girmiş durumda.

Farklı bir markaya geçiş yapmadıkları ve Samsung markası ile devam ettikleri için Samsung firmasının bu kullanıcılara modelinde ciddi bir indirim kampanyası yapması gerekecek gibi görünüyor.

Bakalım Samsung ve akabinde bu şekilde bir çalışma yapacak mı?

  Antutu testlerinin yepyeni bir birincisi var
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status