Samsung Galaxy Note Modeli İçin Android Güncellemesi Geliyor

Son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlarla adından sıkça söz ettiren Koreli elektronik devi Samsung, yaptığı açıklamayla Galaxy Note kullanıcılarının telefonlarına Android 4.0.4 güncellemesini yükleyebileceğini açıkladı. Bu atak ile Samsung, önümüzdek günlerde diğer üst düzey akıllı telefonlarına da Android desteği verebileceğinin sinyalini vermiş oldu. Samsung Galaxy Note Android 4.0.4 Güncellemesi Başladı   Yenilenmiş arayüzü ile kullanıcılarına merhaba […]Son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlarla adından sıkça söz ettiren Koreli elektronik devi , yaptığı açıklamayla kullanıcılarının telefonlarına Android 4.0.4 güncellemesini yükleyebileceğini açıkladı.

Bu atak ile , önümüzdek günlerde diğer üst düzey akıllı telefonlarına da Android desteği verebileceğinin sinyalini vermiş oldu.

Samsung Galaxy Note Android 4.0.4 Güncellemesi Başladı

Android 4.0.4 Güncellemesi Başladı

 

Yenilenmiş arayüzü ile kullanıcılarına merhaba diyen Android 4.0.4, hız bakımından bir hayli yenilenmiş ve diri duruyor. Bir düşük modeli 4.0.3’e göre daha yüksek ve kullanıcıların hissedebileceği bir pil kapasitesi sağlıyor.

Pop up Play özelliği ile telefonunuzda müzik dinlerken aynı zamanda ikinci bir iş yapmanıza imkan sağlayan Android 4.0.4 güncellemesi ‘lara parmak iziyle telefon açma özelliğini de getiriyor.

Android 4.0.4 güncellemesini OTA ve Kies programlarıyla telefonunuza yükleyebilirsiniz. Şuan İngiltere, Avusturya, Almanya, Belçika, Macaristan, İtalya ve İspanya’daki kullanıcıları yeni güncellemeyi indirebiliyor.

Bu güncellemenin Türkiye’ye en geç 1 ay içinde gelmesi planlanıyor. Zira bu güncellemenin 1 ay içinde tüm kullanıcılar tarafından yüklenmesi planlanıyor. Bütün Galaxy Note kullanıcılarına duyurulur…

  Windows Phone 8 Satışlarında Nokia Liderliğe Oynuyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status