Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

Son dönemde Akıllı Telefon Bataryaları sebebiyle sık sık karşılaştığımız patlama ve yanma haberlerine bu sefer koca bir evin küle dönmesi ile karşılaştık.

Tam olarak olay anı hakkında net bilgiler gelmese de son gelen ve inandırıcılığı diğerlerine göre daha fazla olan habere göre Hong Kong’da bir Galaxy S4 kullanıcısı olan Signor DUCHE telefonu ile Love Machine oynarken cihazının aşırı ısındığını fark etti ve cihazı elinden attı.

Herhangi bir sert zemin üzerine atılmayan cihaz tam olarak bir kanepenin üstüne düştü ve o sırada da alev aldı. Tabi ki bu alev ile kanepe tutuştu ve 30 dakika gibi bir süre içerisinde evin tamamını alevler kapladı.

Signor Duche’un dediğine göre cihazın pili ve şarj cihazı orijinaldi. Ve yaşanan olay çok hızlı bir şekilde cihaz şarjda bile değilken başladı.

Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü
Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

Konu hakkında aslında birçok çekince ve soru işareti mevcut. Ancak şu ana kadar gelen haberler Galaxy S4 modeli sebebiyle evin yandığı yönünde.

Hong Kong Polisi konu hakkında geniş çaplı bir araştırma başlatmış durumda. Eğer Signor DUCHE bu konuda gerçekleri söylüyorsa bu durumda Samsung firmasının nasıl bir duruş sergileyeceği açıkçası merak konusu.

 

Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir