Samsung Galaxy S5 Zoom Modeli İçin Geri Sayım Başladı

Hatırlarsanız Samsung, geçtiğimiz sene çıkardığı Samsung Galaxy S4 cihazından sonra bu cihazın mini, Samsung Galaxy S4 Active ve Samsung Galaxy S4 Zoom versiyonlarını da piyasaya sunmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda gelen bilgilere göre Samsung, bu sene de benzer bir strateji izleyecek. İşte şimdi bu cihazlardan Samsung Galaxy S5 Zoom ile alakalı yeni bilgiler geldi.

Bu yeni bilgiler ise Samsung’un yeni bir etkinliği ile alakalı davetiyle birlikte gün yüzüne çıktı. Daha önce de Galaxy S5 Zoom‘un “Galaxy K” olarak piyasaya sunulabileceğinden bahsedilmişti. Şimdi bu Galaxy K isimli cihazın tanıtım etkinliği ortaya çıktı. Samsung 29 Nisan’daki bu etkinliğe tüm basını davet ediyor.

Bu tarih ise Samsung’un yeni kamera telefonunun çıkış tarihi olarak kabul ediliyor. Öte yandan cihazda, 4.8 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran, altı çekirdekli Samsung Exynos 5 Hecta işlemci, Mali-T624 GPU, 2GB RAM, 10x optik yakınlaştırmalı ve Xenon flaşlı 20MP arka kamera, 2MP ön kamera ve Android 4.4.2 işletim sistemi gibi özelliklerin olması bekleniyor.

Emre Çetinkaya – Teknokulis

Samsung Galaxy S5 Zoom Modeli İçin Geri Sayım Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir