Secure360 ile araba hırsızlarına büyük önlem geliyor

Geçtiğimiz yıl Horizon olarak tanıtılan kamera, startup şirketi ve kameranın sahibi olan Waylens tarafından yenilikler eklenerek Secure360 olarak tanıtıldı.

Araçlara koyulan kameralar gün geçtikçe popülerlik kazanmaya devam ediyor. Waylens adlı start-up firması geçen sene piyasaya çıkardığı Horizon adlı kamera modelini geliştirerek Secure360 isimli kamerayı yaptı. 360 derece fotoğraf ve video çekme özelliğine sahip olan kamera güvenlik, eğlence gibi çok farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

Şimdilik Wi-Fi özelliğiyle çalışan kamera sadece kullanıcı içindeyken kayıt yapıyor. 4G veya mobil veri uyumlu olan modelinin ise önümüzdeki yılın ilk aylarında piyasaya çıkması planlanıyor. Kasım ayında satışa çıkacak olan Wi-Fi destekli modelin fiyatı 249 dolarken, 4G destekli modelin fiyatının 349 dolar olması bekleniyor.

Herhangi bir güvenlik kamerasıyla aynı mantıkta çalışan Secure360’ın en büyük avantajı aracın her yerini aynı anda çekebildiği için aracın şeklinden veya kamera açısından dolayı oluşan sorunları ortadan kaldırması. İçinde bulunan ivmeölçer ve jiroskop sayesinde araçta olup biten her şeyi ölçebilen Secure360 araca izinsiz veya zorla giriş yapıldığında ya da araç kapısında herhangi bir zorlama olduğunda otomatik olarak size bildiriyor. Kamera görüntülerini saniye saniye buluta ve telefonunuza gönderen Secure360 ve benzeri kamera modellerinin ilerleyen zamanlarda popülerliğinin artacağı düşünülüyor

Secure360 ile araba hırsızlarına büyük önlem geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir